Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

30.03.2018

Erotický dárek pro zpestření vztahu

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Erotický dárek pro zpestření vztahu

Trápíte si hlavu, jak vybrat vhodný dárek partnerovi či partnerce? Nevíte, čím udělat opravdovou a nefalšovanou radost? Vypotřebovali jste za dobu trvání vašeho vztahu snad všechny dobré nápady? Rozhodně nemusíte zoufat. Připravili jsme si pro vás totiž zajímavé tipy na zpestření všech dárků. Nemáte-li doma úplného puritána či puritánku, tak se pojďte podívat, s čím rozhodně překvapíte. Dokonalým dárkem jsou erotické pomůcky a hračky. Nejenže udělají drahé polovičce radost, ale dokážou podnítit i další smysly a fantazie.


Erotický dárek jako ideální zpestření

Obdarovat partnera či partnerku a ještě v něm vzbudit smyslné fantazie, a to přesně můžete díky erotickému dárku. Je to dokonalé zpestření klasického daru. Ženě třeba můžete ke květinám a dámským hodinkám přibalit vibrátor, anebo womanizér. Muži k jeho vysněné košili s monogramem by se hodila vagína, pouta a bičík, nebo třeba jen nějaké afrodiziakum. Znásobíte tím radost protějšku a podnítíte možné smyslné fantazie. Můžete tak být nakonec obdarováni oba.

Široká nabídka erotických pomůcek a hraček na Ruzovyslon.cz

Chcete-li dát partnerovi nebo partnerce kvalitní dárek ze sortimentu erotických pomůcek a hraček, neměli byste opomenout navštívit internetový sexshop Ruzovyslon.cz. Naleznete zde široký výběr veškerých erotických produktů i značek. Nezáleží celkem na tom, zde budete vybírat dárek pro muže či ženu. Na své si tu přijde opravdu každý. Od milovníků Venušiných kuliček či vibrátorů všech velikostí a tvarů přes vagíny, pulzátory, dilda a gely až po pouta, hry a sexy oblečky.

Pár tipů na oživení vztahu

Na závěr článku ještě přidáme pár tipů, jak na žhavý sex. Nedovolte, aby váš sexuální život upadl do nudného stereotypu, a oživte si ho třeba společným nákupem pomůcek a hraček v sexshopu. Ty poté použijte doma při svých erotických hrách a dobrodružstvích. Připravte doma romantiku, nebo naopak doupě neřesti. Spoutejte se, malujte si na tělo, nebo se domluvte na sexuálním dobrodružství i za hranicemi "normálního". Jen si dopředu nastavte mantinely, jasná pravidla, případně i záchranné heslo.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival