Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

01.05.2018

Erotické masáže pro muže - explozivní kombinace doteku a intimity

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Erotické masáže pro muže - explozivní kombinace doteku a intimity

Erotická masáž pro muže může být skvělým nápadem pro okořenění vztahu i zahnání každodenních starostí. Existuje mnoho druhů smyslných masáží, obecně se ale tzv. masáž lingamu zaměřuje na penis a užívá cílených erotických masážních technik, z nichž muži vrní slastí.


Erotické masáže pro muže: Masáž lingamu

Lingam masáž je určena především pro mužské potěšení. Používá masažní techniky, které mají uvolňovat tělo a stimulovat oblast penisu. Pro manipulaci s penisem a okolními oblasti těla se používají specifické techniky, které vyvolávají vzrušení a hluboké potěšení. Masáž lingamu však není určena jen pro potěšení. Některé přístupy, zejména tantrické, používají pomalé smyslné pohyby, aby vytvářely napětí po dlouhou dobu. Pomalu muže přivádějí až na samý okraj orgasmu, těsně před vyvrcholením však dochází ke zvolnění. A to hned několikrát. Může se to zdát frustrující, ve skutečnosti se však jedná o nesmírně příjemný zážitek - zejména při vytoužené ejakulaci na závěr, která je díky oddalování extremně intenzivní. Prostě ideální erotická masáž pro muže.

Lingam jako symbol stvoření

Sanskrtské slovo "lingam" znamená "penis". Dávní učenci věřili, že hiunduistický bůh Šiva je bytost, jejímž symbolem je pohlavní úd. Kvůli tomu považovali penis za jednu z nejdůležitějších věcí potřebných pro stvoření - a tak byl penis uctiván. Erotická masáž lingamu představuje prostředek, jak s penisem zacházet s úctou.

Fascinující detaily

K cílenému zesílení touhy a rozkoše existuje až 30 specifických hmatů (více se dozvíte ZDE). Patří mezi ně zejména jemné hlazení, hnětení a tření hřídele penisu a šourku. Nicméně je potřeba si uvědomit, že jediným cílem není orgasmus. Výsledkem je totiž zvýšený pocit sexuálního uspokojení a výkonu, který trvá po dlouhou dobu. Masáž lingamu je tajným oknem do světa tantrického sexu, v němž se člověk může naučit ovládat ejakulaci. Jinými slovy - orgasmus se může projevit bez ztráty jediné kapky spermatu a muži mohou zažít více orgasmů.

Jak na smyslnou masáž?

Masáž je nejlepší praktikovat s pomocí masážního oleje (vhodné je použít některý s příměsí éterických olejů, např. s jasmínem), dobré masérky (ideálně partnerky) a příjemným a klidným prostředím. Muž leží na zádech a soustředí se na vlastní dech. Lehce roztáhne nohy a ohne kolena, aby zcela vystavil genitálie a připravil je tak na dokonalé potěšení. Masérka se soustředí kromě samotného nástroje lásky zejména na erotogenní zóny muže. Další inspiraci můžete načerpat V TOMTO článku. Muži by se při masáži měli soustředit jen sami na sebe a na to, jak se v pohlavním orgánu vytváří energie. Masáž lingamu dokonale učí tomu, jak prožívat radost naplno.

Jak erotická masáž pomáhá tělu

Čím déle se muž díky erotické masáži lingamu dostává na okraj orgasmu, tím příjemnější pocity zažívá a získává více sebekontroly. Takové cvičení pak dělá během sexu zázraky. Pokud muž trpí předčasnou ejakulaci nebo erektilní dysfunkcí, masáž penisu může být dobrou a především příjemnou terapií. Orgasmy navíc budou silnější, což přispívá k intenzivnějšímu sexuálnímu zážitku jak pro muže, tak i pro ženy. Krom toho také erotická masáž zlepšuje krevní oběh, snižuje stres a zvyšuje vytrvalost. Vědci zjistili, že masáž rovněž utišuje bolest a funguje jako analgetikum (více se dozvíte ZDE).

Masáž lingamu neboli penisu je tedy extrémně uvolňující formou sexuální terapie, která vychází z dávných a posvátných hinduistických učení. Vyrovnává sexuální stimulaci a mentální kontrolu. Muž se díky ní může stát lepším milencem a získat vyšší pochopení pro intimitu. A takové rozšíření obzorů opravdu není k zahození.« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival