Nejnovější

It's me

autor: tina2386


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

11.06.2019

Erotická masáž pro dva - jaká vlastně je?

Autor: Jolana Holáňová

Erotická masáž pro dva - jaká vlastně je?

Možná si o mě myslíte, že jsem trochu sobec, když si tak často užívám se sexy masérkami a svou přítelkyni nechávám na holičkách. Taky jsem měl trochu výčitky, takže jsem se rozhodl vzít ji jednoduše s sebou. Naštěstí nebylo třeba hned vykládat všechny karty na stůl, v mém oblíbeném salónu mi rádi vyšli vstříc.


Miláčku, dáme si spolu bezva masáž...

„Tak moje drahá. znám jeden perfektní erotický salón, kde tě skvěle udělají šikovné masérky, tak tě za nimi vezmu.“ Jestli si myslíte, že jsem domů nakráčel s něčím podobným, pletete se. To si tedy neumím dost dobře představit, i když fantazii mám docela velkou. 

Ne, ne. Bylo třeba jít na to oklikou. Šikovná manažerka mi poslala na e-mail jakože výherní zprávu s dárkově vyvedeným poukazem na erotickou masáž pro dva. Přítelkyně Katka se nejdřív trochu ošívala, ale nakonec její zvědavost převážila nad nesmělostí. A šlo se. V salónu jsem samozřejmě všechny předem instruoval, že se ke mně v žádném případě nesmí chovat jako k pravidelnému zákazníkovi a místo toho se tvářit, jako by mě viděli poprvé v životě.

Fantastický koncert čtyř rukou

Katka trvala i ve svém případě na přítomnosti masérky (četla TADY předtím něco o tantře), což mi vůbec nevadilo. Rád se kochám pěknými ženskými tvary. Počáteční stydlivost byla překonána rychle - všichni čtyři jsme se svlékli a zamířili do sprchy. Byl to rajský pohled. 

A později vleže na břiše se mi příležitostí k obdivování koncentrované ženské krásy naskytlo dost a dost. Naše masérky nespěchaly. Čekaly, až se moje společnice dostatečně uvolní. Když začala pomalu a zhluboka dýchat a slastně přitom přivírala oči, věděl jsem, že je vyhráno. Nebylo třeba nic říkat, profesionálky vše odhady zcela správně. Přišel pokyn k otočení na záda. 

Dvojité vzrušení

Vnímal jsem ty slastné pocity rozlévající se mým tělem, a přitom po očku pozoroval Katku. Začala se trochu svíjet, vzdychala a přivírala oči. Svět okolo pro ni přestal existovat. A když jí pak sáhla masérka mezi nohy, byl jsem už i já maximálně vzrušený. Chtěl jsem to vidět. Chtěl jsem být u toho, až bude Katka hotová. Moje masérka zpomalila já se mohl nerušeně kochat. Ten výraz ve tváři... Ano, už to bude! 

WOW! To bylo lepší než jakékoliv péčko! Dokonale se uvolnila s blaženým a nepřítomným výrazem ve tváři. Na řadě jsem byl já, a nechybělo mi moc. Ještě dřív než vůbec otevřela oči, bylo po všem. 

Sex v erotickém salónu

Poslal jsem obě masérky nenápadně pryč. Přítelkyně byla překvapená, když jsem se k ní přitulil, ale vůbec se nebránila dalšímu pokračování. Netrvalo dlouho a byli jsme schopní si vše zopakovat, tentokrát v naší vlastní režii. Nikdo nás nevyrušil. Masérky diskrétně čekaly v předpokoji, i když jsme čas určený pro potěšení trochu přetáhli. Nakonec nás doprovodily do sprchy a udělaly tak za vším velmi příjemnou tečku. 

Kdy bude repete?

Jestli bych si to zopakoval? To teda rozhodně ano! Je to něco docela jiného. Ta atmosféra, to vzrušení jsou hodně odlišné od toho, co zvládnete vytvořit ve vlastní ložnici. A Katka si myslí totéž. Vzhledem k trochu vyšší ceně tohoto zážitku (další výhry už by mi asi neprošly) jsme se dohodli na opakování jednou za čtvrt roku. Už máme za sebou třetí návštěvu a můžu potvrdit, že je to pořád tak skvělé a jedinečné jako poprvé. Hodně nás to sblížilo, takže jestli momentálně ve vztahu nevíte kudy kam nebo jednoduše chcete vyzkoušet něco nového a vzrušujícího, bude masáž pro páry docela určitě to pravé. 

A ještě něco: na recepci se vás nikdo neptá, kdo je ta dáma vedle vás. Klidně tak můžete vzít na masáž třeba milenku nebo kolegyni z práce. Fantazii se zkrátka meze nekladou. Pro vás to navíc bude mít benefit v podobě lepšího sexuální zdraví. Tvrdí to i v Japonsku! Nevěříte? Koukněte SEM!


« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Baletní akademie Adély Pollertové