Nejnovější

20

autor: megi1990


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

15.07.2017

Elegantní a maskáčové legíny

Autor: Jolana Holáňová

Elegantní a maskáčové legíny

Dnes si představíme dva druhy legín, a to maskáčové a elegantní. Prozradíme vám, kdy je vhodné je nosit a k čemu se hodí. Rádi bychom také vyvrátili současný stav, kdy většina dámského pohlaví si myslí, že legíny jsou prostě jen černé a všechny mají stejný střih. Legíny nemusí být pouze černé nebo šedivé.


Nadneseně by se to trochu dalo přirovnat, jak říkal ve filmech Rocky svět není jen samý slunce a duha může mít i barevný a originální legíny.

Maskáčové legíny

Maskáčové legíny nejsou jen zelené mohou mít širokou škálu barev a vzorů. Například velmi oblíbené maskáčové legíny jsou růžové a oranžové. V současné době jsou maskáčové vzory legín čím dál více oblíbené. Cílem maskáčového oblečení bylo vždy obecné maskování a snadné schování v okolí. To u maskáčových legín neplatí, a zvláště ne u růžových. Zaručeně budete středem pozornosti a pánské okolí bude obdivovat vaši postavu v nich, protože legíny obecně ještě více vyzdvihují přednosti postavy. Naopak dámské okolí vám bude jen tiše závidět a pak doma pátrat, kde by si je mohli také pořídit.

K  maskáčovým legínám se hodí jako vršek tílko, krátká mikina či top nejlépe s obdobným barevným provedením, abyste ladili.

Tip: Tyto legíny se hodí na běžné nošení doma, běhání i na procházky a venkovní párty.


Elegantní legíny

Elegantní legíny jsou obecně konzervativnější, co se týče barev a vzorů. Velmi oblíbené vzory jsou pruhované (zebrovité) a matné. Elegantní legíny vyzdvihují jako každé legíny dámskou postavu. K elegantním legínám jsou zcela ideální boty na vysokém podpatku, dále černá halenka, tílko či top. Doplňkem mohou být černé nekřiklavé sluneční brýle. Nošení je vhodné na vnitřní párty, do baru, běžné nošení po městě.

Kde legíny sehnat

Oba druhy legín naleznete v internetovém obchodu www.topleginy.cz v mnoha barevných provedení či s moderním potiskem. Veškeré legíny jsou vytvořeny z kvalitních pevných materiálů a nijak vás nebudou omezovat v pohybu naopak se v nich budete cítit velice pohodlně.

« Zpět

reklama
reklama
Kadeřník KOMOhair 3
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair