Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.07.2017

Efektivní PPC reklama

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Efektivní PPC reklama

Pokud chcete být v dnešní době úspěšní, neobejdete se bez reklamy. I když budete mít sebelepší produkt, sám od sebe se lidem nenabídne, a tím si ani nenalezne své zákazníky. Z toho plyne jednoduchá poučka, že když chcete něco nabízet a prodat, vždy o tom nějakým způsobem musíte potenciální zákazníky informovat.


Za reklamu se dá utratit opravdu velký balík peněz, ale to asi nikdo z nás nechce. Jak tedy vytvořit takovou, aby měla dobrý účinek, ale nestála moc peněz? Jedním z možných řešení je efektivní PPC reklama.

Co vlastně je PPC reklama?

Dalo by se říci, že je to jedna z velmi účinných forem online marketingu. Nástroj, jenž se neustále rozvíjí a který lze použít pro všechny možné typy produktu. Anglická zkratka PPC (Pay per Click) vystihuje už v překladu celkový princip této reklamy: jednoduše platíte jen za provedený klik, čímž je docíleno toho, že utrácíte jen za přivedené zákazníky.

PPC reklama se vyplatí

Dokonalé a hlavně přesné zacílení se opravdu vyplatí. Díky společnostem, které se touto formou reklamy zabývají, ušetříte nemalé finanční prostředky, protože se budete objevovat pouze na těch správných místech, a zvláště pak před očima lidí, kteří právě hledají to, co vy nabízíte. A nemusí to být jen v prohlížečích a vyhledávačích, obdobně funguje i facebook PPC reklama.

Obracejte se na profesionály

Pro zajištění opravdu kvalitní PPC reklamy se obracejte jen na zkušené profesionály, kteří vám budou garantovat výsledek svojí práce, a vy budete mít jistotu dobře investovaných peněz. Jednou z takových profesionálních firem je i PPC Profits.

Mají zkušenosti s nastavením a vytvářením účinné PPC reklamy pro vyhledávače i facebook napříč veškerými dostupnými reklamními systémy, jako jsou Sklik, Adwords a Etarget. Navíc ovládají i remarketing a real-time bidding.

Za vše mluví jejich velmi dobré reference a osm let zkušeností na trhu. Více informací naleznete na www.ppcprofits.cz.« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival