Nejnovější

V přírodě

autor: matrix1982


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 17x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

29.07.2017

Dřevěné postele jsou velmi trendy

Autor: Jolana Holáňová

Dřevěné postele jsou velmi trendy

Nábytek je pro nás možná nejdůležitější věcnou součástí našich domovů. Při jeho výběru musíme být opravdu pečliví. Dobře sladěný interiér vytváří pohodové prostředí, ve kterém se cítíme příjemně. Řiďte se aktuálními trendy co do funkčnosti i designu. Čisté linie, jednoduchost, osobitý styl, moderní barvy a přírodní materiály, to je jen zlomek trendů, které by se měly promítnout do interiérů vašeho bydlení. Zaměřte se hlavně na prostory vyznačující se oproti těm ostatním vyšší prioritou. Mezi ně patří obývací pokoj, kuchyně a ložnice. Přičemž v posledně jmenované trávíme větší část života, než si možná vůbec uvědomujeme.


Ložnice by měla být decentně zařízena v příjemných barvách, vzdušná a bez zbytečně rozptylujících doplňků. Díky dobře sladěnému prostoru v ní budete chtít nejen usínat, ale i relaxovat třeba při čtení knihy. Nejdůležitější součástí ložnice je samozřejmě postel. Na té byste rozhodně neměli šetřit, naopak byste si měli pořídit postel opravdu kvalitní. Musí se vám v ní dobře a zdravě spát, a proto je také nutné zaměřit se i na její měkké součásti, jako jsou lamely a matrace. Naše zdraví se odvíjí právě od dobré postele: Postarejme se hlavně o to, abychom ulevili a dali odpočinout našim zádům a páteři, kdykoliv do ní ulehneme. Věnujme proto jejímu výběru dostatečnou pozornost.

Návrat k přírodním materiálům

Návrat postelí z masivu je trendem posledních let. Ať už pro kvalitní materiál, ze kterého jsou vyrobeny, nebo pro jejich užitné vlastnosti a nadčasový vzhled. Stávají se středobodem místnosti, od něhož se pak odvíjí pořizování zbývajících kusů a doplňků. Postel ze dřeva představuje také návrat k přírodě a recyklovatelným materiálům.

Mnoho provedení z tradičního materiálu

Dřevená postel má spoustu výhod. Hlavní její předností je dlouhá životnost, bytelnost a snadná opravitelnost. V prodeji seženete mnoho variant, velikostí, tvarů, barevných provedení a řemeslného zpracování. Vybírat byste měli podle svého nejlepšího vkusu, aby se dřevěná postel stala klenotem vaší ložnice.

Rozumná cena a široký výběr

Rozmanitou nabídku dřevěných postelí najdete v internetovém obchodě www.dona-shop.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Baletní akademie Adély Pollertové