Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

26.03.2013

Dámské novinky jarní a letní sezóny

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Dámské novinky jarní a letní sezóny

Módní značka s.Oliver představuje kolekce pro jaro a léto 2013


Výrazné barvy i tlumené pastelové odstíny, hravost, elegance, pohodlí a nápaditost, několik  málo slov, kterými lze velmi stručně charakterizovat novou jarní a letní módu s.Oliver.

Každá produktová řada nabídne několik témat, kterými se návrháři nechali inspirovat. Pravidelné měsíční novinky v průběhu sezóny doplní ještě speciální a tematické kolekce. Jednou z nich je například denimové oblečení se zdůrazněním barev a potisků, které na prodejnách s.Oliver odstartovalo v únoru.

Řada s.Oliver Casual se čtyřmi hlavními motivy
Základní řadu značky s.Oliver Casual charakterizuje neformální, sportovně elegantní styl. V průběhu jara a léta se v kolekcích řady Casual promítnou čtyři hlavní témata.

Období 50. let 20. století a proslulý styl hereckých ikon Audrey Hepburnové a Marilyn Monroe je prvním z nich. Energické oblečení reprezentují rozevláté sukně i šaty se záhyby a skládáním. „Vichy“ vzor, proužky, grafické potisky s puntíky a kruhy či vázanky u krku najdeme na košilích i halenkách z lehkých materiálů, často z hedvábí kombinovaného s krajkou.

Druhým nosným tématem je „Californication“ s převahou módy v odstínech růžové a žluté. Objevuje se vintage vzhled, kraťasy, „chinos“ kalhoty a barevný denim. U halenek, košilí i svetříků mnohdy očekávejte kratší přední střih oděvu než zadní. Materiály jsou mixovány, střihy jsou objemnější, volné, vzory květované, s grafickými prvky, proužky i barevnými bloky a ozdobnými prvky. 

Téma „Acapulco – neo native“ vnese více intenzivních barev - oranžovočervenou, žlutou, modrou i zelenou. Těšit se můžeme i na neonové odstíny, ať na základním oblečení, tak na doplňcích a různorodých prvcích. Odvážnost doplní 3D potisky, kubistické a exotické vzory.

Letní nabídku uzavírá a do období podzimu pozvolna přenáší téma „Maroccan Moments“ s důrazem na orient. V kolekcích nebudou chybět tuniky s mozaikovými vzory a grafikami, barvám vévodí odstíny pískové a modré, šedá i bílá.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival