Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

12.05.2018

Dámské boty Converse ke kalhotám i sukni

Autor: Jolana Holáňová

Dámské boty Converse ke kalhotám i sukni

Dnešní móda je velmi uvolněná, a tak zcela běžně potkáte ženy, které se nestydí vzít si k šatům či sukni tenisky. Jsou samozřejmě příležitosti, při nichž by takové obutí bylo nepřípustné, ale do práce, školy nebo do města se jedná o ideální řešení. Pokud jste mu ještě nepřišly na chuť, určitě neznáte tenisky Converse.


Abychom uvedli věci na pravou míru, ne každé tenisky se k šatům či sukni hodí. Ty, co máte na běhání, raději nechte doma. Musí být decentní, neměly by působit příliš neohrabaně. Ideální volbou jsou různobarevné dámské boty Converse.

Conversky v každém věku


Tenisky rozhodně nejsou jen pro mladé. Boty Converse obouvají i starší ženy či muži. Tato ikonická značka s logem pěticípé hvězdy byla založena už v roce 1908 a od té doby se jenom rozrůstá. Dnes je dceřinou firmou společnosti Nike. Tenisky si ale zachovávají stále původní vzhled. Každoročně se objevují nové designy, nicméně některé barevné kombinace nestárnou. Conversky by ve vašem botníku určitě neměly chybět, a to minimálně jedny. Hodně populární je bílá varianta, která mimochodem vypadá dobře právě i k sukni. Na druhou stranu o bílé boty se člověk musí trochu starat, takže jestli o tohle nestojíte, sáhněte raději po nějakých tmavších.

Sladěné ponožky

Nízká varianta tenisek Converse odhaluje ponožky. Proto chcete-li trochu rozzářit outfit, obujte k nim veselé vzorované Happy Socks. Naopak k sukni či šatům zvolte nějaké jednobarevné. Vhodné jsou taktéž ponožky do balerín, ty nejsou v teniskách vůbec vidět. Chůzi na boso neriskujte. Budou se vám potit nohy a akorát si sedřete paty.

Grunge i casual styl

Tenisky Coverse se hodí opravdu ke každému stylu. Vyznáváte-li grunge, oblékněte si šaty, černé Conversky, koženou bundičku a budete za hvězdu. Jestli jste spíš milovnice casual vzhledu a potřebujete se obléknout do kanceláře, vezměte si k teniskám cigaretové kalhoty, pěknou halenku a je vystaráno. Třeba takové bílé tenisky vypadají perfektně s obyčejnými džínami a bílou košilí. Neváhejte tedy, navštivte Converse shop a vyberte si své! Mimochodem Conversky jsou láska na celý život. Jakmile je jednou obujete, budete si je kupovat stále dokola a dokola.


 

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival