Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.10.2016

Dámská trička - módní trendy

Autor: Jolana Holáňová

Dámská trička - módní trendy

Módní trendy se mění, střihy se obměňují a samotná jedna kategorie oblečení může mít tolik podkategorií, že by se z toho jednomu zamotala hlava. Vám se ale nic motat nemusí díky tomuto krátkému přehledu šatů a triček pro dámy a jejich rozdělení. U triček se na to podívejme z hlediska střihu. Podle délky rukávů tu máme trička s krátkým rukávem, tříčtvrtečním nebo dlouhým rukávem. Ta snad není potřeba nijak více rozebírat.


 

Obecně platí, že čím kratší tričko, tím vypasanější kalhoty k tomu budou vypadat dobře. Trička mohou být také volného střihu nebo upnutější, v takovém případě posuďte svou postavu, které mohou vzdušné střihy spíše uškodit.

 

Pánové to mají rozhodně jednodušší, že? :)

 

A jak je to se šaty?

 

Šaty bude lepší dělit podle příležitostí, kam si je chcete obléknout. Například k lepším příležitostem, jako jsou formální večírky, oslavy a pracovní akce, jsou vhodné elegantní pouzdrové šaty a koktejlky. Takové šaty nejsou až tak formální, vlastně si je lze obléknout i během normálního pracovního dne, ale přesto mají punc elegance a vznešenosti.

 

Navíc snadno zvládnout zvýraznit klady vaší postavy. Společenštějšího charakteru jsou potom klasické plesové šaty, které užijete na opravdu velké události, jako jsou svatby, bály a veřejné akce. Ty lze potom podle střihu dělit na šaty alá mořská panna, princeznovské nebo splývavé. Pro normální nošení například do města, na rande, na výlet nebo do školy nemusíte tolik hledět na etiketu, ale spíš na vaši postavu. Pro vysoké postavy jsou tu maxišaty, pro menší klasické letní volné šaty, ve kterých vám bude dobře i během parného dne.

 

Prohlédněte si třeba šaty na eleganer.cz.

 

« Zpět

reklama
reklama
Prosecco and Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival