Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

26.04.2019

Co všechno dokážou moderní skladovací kontejnery?

Autor: Jolana Holáňová

Co všechno dokážou moderní skladovací kontejnery?

Skladovací kontejnery se využívají v automobilovém, potravinářském, nápojovém průmyslu, zemědělství, maloobchodním prodeji a spoustě dalších oborů. Pomáhají šetřit místo, zajišťují snadnou manipulaci a ochraňují zboží při přepravě. Co všechno ale ještě dokážou? Tomu jsme se podívali na zoubek u společnosti Schoeller Allibert.


Schoeller Allibert je osvědčený výrobce dodávající skladovací kontejnery všech možných druhů. Na trhu působí přes 50 let a ve svém oboru se snaží přinášet stále další inovace. Jejich kontejnery oproti konkurenčním vynikají hned v několika oblastech. Jakých? 

Výšku přepravky si upravíte podle obsahu

Jedním z jedinečných produktů je například přepravka typu Euroclick. Ta v roce 2016 dokonce vyhrála prestižní cenu Obal roku, o rok později byla oceněna cenou WorldStart Packaging Award. Je totiž variabilní. Díky tzv. clickboosteru si můžete objem přepravky upravit podle potřeby. Nástavec je navíc dodáván v různých barevných variantách, a tak od sebe snadno odlišíte jednotlivé toky v logistice.  Skládací kontejnery ušetří místo při zpětné přepravě Transportujete někam zboží a zpět vozíte prázdné přepravky? Proč mít auto plné prázdných přepravek, když to jde i jinak? Schoeller Allibert prodává skládací kontejnery, které jsou samozřejmě stohovací, velmi lehké, ale především je dokážete složit na mnohem menší rozměry, když je máte prázdné. 

Dbá se na ekologii

Schoeller Allibert přepravky vyrábí z vysoce kvalitního plastového materiálu a navíc také recykluje. Staré plasty rozdrtí, promyje, usuší a vyrábí nové produkty stejné kvality a vlastností. Navíc díky certifikacím je tento recyklovaný obal vhodný i pro kontakt s potravinami. Plast je pro výrobu přepravek velmi vhodný materiál díky své nízké hmotnosti a odolnosti. Nemusíme jím ale zamořovat planetu a je proto vhodné vybírat partnera, který dbá také na udržitelný charakter své výroby. 

Vyberete si přesně podle svých představ

Zajímají vás velké skladovací kontejnery? Vyberte si modely s rozměry v řádech metrů. Sháníte malou přepravku na ovoce? I tu najdete. Některé boxy nemají víko, další jsou uzamykatelné. Prohlédněte si sami nabídku Schoeller Allibert a přesvědčte se.


« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
VENIRA.cz