Nejnovější

n

autor: fredka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

29.09.2019

Co vše byste měli vědět o hubnutí

Autor: Jolana Holáňová

Co vše byste měli vědět o hubnutí

Z rádia, televize i ostatních médií neustále slyšíte o dokonalých postavách a speciálních dietách. Pro krásnou postavu mnozí zkouší nemožné, přitom je hubnutí jednodušší než se zdá. Víte o hubnutí vše tak, aby pro vás štíhlé tělo a sexy křivky nebyly už jen snem?


Začněte s jídelníčkem


Prvním krokem k dokonalému tělu je změna jídelníčku. Jídlo znamená až 60 procent úspěchu. Zkusit můžete odlehčenou stravu, bez pečiva, bez cukru a vyhněte se také polotovarům. Naopak do svého jídelníčku přidejte čerstvou zeleninu, případně zeleninové šťávy.


Nezapomínejte na pohyb


Pohyb je stejně důležitý jako jídelníček. Samozřejmě, že se dá hubnout i bez pohybu, ale hubnutí je pomalejší a navíc se tělo neformuje tak hezky jako při cvičení. Vybrat si můžete cvičení doma, ve fitness klubu, případně zvolit vhodnou sálovou lekci.


Najděte si, co vás baví


Je důležité, aby vás cvičení bavilo. Vybrat si můžete opravdu ze široké nabídky cvičení. V první řadě se zaměřte na posílení středu těla, k tomu slouží sálové lekce bosu core, pilates nebo třeba heat program.


Výhody fitness klubu


Vyhněte se klasické posilovně, a když už o sebe chcete pečovat, tak se rozmazlujte. Členství ve fitness klubu vám přinese mnoho výhod. Budete moct využívat fitness, poradí vám profesionální trenéři a můžete si vybrat z velkého množství sálových lekcí. Navíc získáte přístup do wellness zóny, kde si po náročném cvičení odpočinete.


Jak udržet motivaci


Najděte si něco, co vás motivuje, abyste nepřestali. Může to být vidina hezčího těla, nakupování šatů v menší velikosti, nadcházející svatba nebo třeba změna životního stylu. Motivovat by vás mělo také to, že cvičením získáte fyzickou kondici a uděláte maximum pro své zdraví.


Najděte si parťáka


Aby pro vás hubnutí bylo jednodušší, najděte si parťáka, který do toho půjde s vámi. Cvičit můžete jít s partnerem, kamarádkou, ale dokonce i maminkou nebo třeba kolegyní z práce. Pokud nemáte kolem sebe nikoho, kdo by chtěl hubnout s vámi, můžete se seznámit ve fitness klubu.


Zdravé sebevědomí


Tím, že zhubnete, se ve vašem životě změní spousta věcí. Získáte zdravé sebevědomí, zlepší se váš fyzický, ale také psychický stav. Budete se cítit mnohem lépe, s větším množství energie. Schody, dobíhání na MHD ani hraní s dětmi na hřišti už pro vás nebude fyzicky nezvládnutelné.


« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
VENIRA.cz