Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

27.05.2018

Chcete mít krásný byt? Vyberte dokonalou skříň

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Chcete mít krásný byt? Vyberte dokonalou skříň

Chcete být krásná nejenom vy sama, ale toužíte i po tom, že krásné bude i vaše bydlení? Pokud potřebujete zvýšit množství úložných prostor, mohou se jako dobrá volba jevit stále populárnější šatní skříně s posuvným systémem. Při výběru je vhodné vzít v potaz nejprve praktické vlastnosti, mezi které můžeme zařadit:


  • Rozměry skříně
  • Vnitřní uspořádání
  • Možnost úprav

Dále je vhodné zaměřit se také na výsledný design. Co vzít v potaz, abyste nebyla zklamaná? Podívejme se blíže na šatní skříně s posuvným systémem.

Základem je vhodný dekor

Ten bude hrát hlavní roli. Vydat se lze hned dvěma cestami. Pokud je vaším cílem primárně moderní vzhled, určitě doporučujeme vsadit na dokonale lesklé provedení. To může být spojeno i se zajímavými barvami. Které jsou ty nejzajímavější? Doporučujeme jít cestou klasiky, kterou je černá a bílá.

Při volbě dekoru však můžete zvolit také imitaci dřeva. Skříň tak může celkem zajímavě ladit s vašimi interiérovými dveřmi, nebo podlahou. Na trhu je řada možností, které nejenom imitují různé dřeviny, ale i řada možností, které jsou k dispozici od nejsvětlejšího, po velmi tmavé provedení.

Ozdobné prvky

I těmi je možné skříň vylepšit. Hlavně u těch velkých by jednolitá celistvá plocha posuvného křídla nevypadala nijak dobře. Co se proto může hodit? Různé ozdobné prvky v podobě řady lišt, které dokážou daný prostor velmi unikátně a originálně narušit. Vhod ale mohou přijít také zrcadla. Ty mají i svou praktickou funkci - vyndáte oblečení, obléknete si ho, a hned se vidíte.

Úchyty

Jsou primárně prvkem praktickým, který slouží k otevírání, ale zároveň mohou mít velký vliv na to, jak bude vaše skříň vypadat. Pro dokonalý výsledný efekt doporučujeme jejich vzhled volit podle klik na interiérových dveřích. A to jak s ohledem na matný nebo lesklý efekt, tak s ohledem na tvar, ale také dekorativní provedení. Zvláště, pokud máte velký smysl pro detail.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival