Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

29.05.2016

Chcete být krásná? Odpočívejte

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Chcete být krásná? Odpočívejte

Na naši krásu má vliv celá řada faktorů. Je dokázáno, že je to třeba také životní styl, který může souviset například s nezdravým jídlem, s pitím alkoholu, nebo s kouřením. To vše se negativně projevuje na našem zdraví, vlivem čehož nemusíme vypadat tak, jak si přejeme. Přitom existují celkem jednoduché cesty, jak zdraví našeho těla podpořit. A cesty spojené s odpočinkem. Hitem jsou příjemné wellness pobyty v Maďarsku, která vám mohou přinést hned několik pozitiv. Ptáte se, jaké konkrétně to jsou?


Hitem jsou příjemné wellness pobyty v Maďarsku, která vám mohou přinést hned několik pozitiv. Ptáte se, jaké konkrétně to jsou? Primárně si:

  • Odpočinete od stresu všeního dne
  • Díky procedurám zlepšíte své zdraví
  • Poznáte zajímavé památky, kulturu i gastronomii

Do lázní může každý

Mnoho lidí si myslí, že pobyt v některém z lázeňských domů je v současné době určených výhradně jenom starším osobám. Je sice pravdou, že seniorské pobyty v akci jasně dominují. A to i proto, že to jsou právě starší generace, které dnes mají poměrně velké množství konkrétních problémů, které jsou spojeny se zdravím. To ale neznamená, že by do lázní nemohl ani mladý člověk. A to ať už chce odpočívat pro stránce fyzické, nebo po stránce duševní. Správná skladba procedur, ale i príjemné prostředí a mnoho dalších pozitiv jsou jistotou, že budete i vy opět vypadat skvěle.

Máte raději nákupy

I když to muži nemohou pochopit, ženy dokážou velmi často odpočívat i tím, že nakupují, Je to také váš případ? Pokud ano, není nic jednoduššího, než vyrazit do města a nakoupit si oblečení, boty, nebo i tolik potřebné barevné kožené kabelky. Ty se jako skvělé módní doplňky stávají hitem letošního jara. A to jak pro nádherné barevné kombinace, tak i pro živostnost a odolnost, se kterou je spojena právě kůže jako taková. Pokud chcete vypadat skvěle, buďte si jistá, že zklamaná zcela určitě nebudete. Ceny aktuálních kolekcí rozhodně nemusí být tak drahé, abyste si nový kousekdo šatníku nemohla dovolit.


« Zpět

reklama
reklama
Prosecco and Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival