Nejnovější

f

autor: julie20


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

17.05.2011

CHANEL READY-TO-WEAR

Autor: Monika Kraftová (šéfredaktorka)

CHANEL READY-TO-WEAR

“This is about the women of Cannes, women who mix bathing suits with real pearls and diamonds. After all, you can’t wear fakes into the water.” V právě takovém nádechu se nesla celá módní přehlídka Cruiser 2011/12 READY-TO-WEAR, ve které nám chtěl Karl Lagerfeld připomenout zlatou éru radovánek na riviéře, kde aristokracie uspokojovala svá tajná přání. Je o tom, jak si užívat života, jak být elegantní, a přesto se cítit svobodně.


 

Sluneční paprsky nad Azurovým pobřežím se odrážejí od vln v přímořském letovisku Antibes. Je brzy ráno, hosté jsou usazeni, pod bílými deštníky Hotelu du Cap s výhledem na moře. Po dlouhé cestě lemované palmami se procházejí modelky, mezi nimi jsou také Karolína Kurková a Denisa Dvořáková.

Modely jsou velmi jednoduché a elegantní. Do protikladu tu jsou postaveny mužské a ženské prvky a na nich vynikají diamantové náhrdelníky a perly pro dům Chanel tak typické. Karl Lagerfeld se neomezil pouze na diamantové doplňky, ale některé modely jsou posázeny i pravými drahokamy. Jak řekla Rachel Bilson: Viděla jsem v kolekci všechno - modely inspirované Ruskem, šaty různých délek a střihů hravě kombinované s kouzelnými kloboučky. O hlavní prim se dělila žlutá s černobílou klasikou. V kolekci nechybělo ani sako se tříčtvrtečními rukávy.“


Módní přehlídka Cruiser je příslibem krásného léta.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival