Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

18.04.2013

Českou Miss přivítali v rodné Chotěboři

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Českou Miss přivítali v rodné Chotěboři

Nejkrásnější dívku České republiky oficiálně v rodném městě přivítali představitelé města i studenti gymnázia, které Gabriela navštěvovala.


Vítězka soutěže Gabriela Kratochvílová má od svého zvolení 23. března velmi nabitý program, do rodného města se ale moc těšila: “Pozvání od zástupců města mi udělalo velkou radost. Jsem pyšná, že jsem z Chotěboře, vážím si podpory, které se mi dostalo a těší mě, že také Chotěboř může být pyšná na mě“.
Gabrielu v Městské knihovně, kde se slavnostní přivítání ve čtvrtek
11. dubna konalo, přivítali jménem města starostka Eliška Pavlíková, místostarosta Ing. Zdeněk Janovský a radní města Chotěboře. Česká Miss Gabriela dostala krásné dárky od vedení radnice, od zastupitelů kraje Vysočina, od místního pivovaru a dalších hostů. 
Akce byla otevřená pro veřejnost a sál byl nabitý, přišli i profesoři a studenti gymnázia, které Gabriela v Chotěboři úspěšně absolvovala. Už od dveří knihovny vítaly hosty mažoretky z týmu, jehož je Gabriela členkou, s třásněmi. Přivítání bylo krásné a dojalo nejen Gabrielu, ale i mnoho hostů dokonce i některé novináře. Česká Miss čelila zvídavým dotazům. Z Městské knihovny se Gabriela se svými blízkými a zástupci města přesunula do půvabné Kavárny Slunce, aby společně její úspěch v soutěži oslavily. Marcipánový dort s fotografií České Miss 2013 a korunkou, který tu na Gabrielu čekal, byl vskutku reprezentativní.
Česká Miss Gabriela Kratochvílová žije už čtvrtým rokem v Praze, kde studuje, ale do Chotěboře se ráda vrací k rodině a jakmile jí to její program dovolí, chtěla by zde pokračovat v tréningu mažoretkového sportu.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival