Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.05.2013

Centrum Černý Most navštívil už téměř milión lidí

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Centrum Černý Most navštívil už téměř milión lidí

Nové nákupní centrum nabízí nové značky i obchody, nadstandardní služby zákazníkům i zajímavé věrnostní služby.


Během prvního měsíce centrum přivítalo bezmála 1 000 000 návštěvníků, kteří mohli využít přes 160 prodejen v unikátních designových prostorech, dětské herní plochy i relaxační zóny. Centrum Černý Most s otevřením spustilo také jeden z nejmodernějších věrnostních programů, jenž nabízí výhodné nákupy i exkluzivní služby. Nové centrum navíc zákazníkům poskytuje nadstandardní péči jako dětskou chůvu nebo speciálně koncipované prostory pro muže doprovázející na nákupech své něžné polovičky. Služby centra byly oficiálně klasifikovány čtyřmi hvězdami, které dokládají jejich vysokou kvalitu.

Nové Centrum Černý Most
Novému Centru Černý Most byly společností SGS, jež je světovým lídrem v ověřování kvality a certifikace, uděleny čtyři hvězdy. Tato známka potvrzuje stoprocentní péči o  každého návštěvníka, který je zde vnímán nejen jako  zákazník, ale především jako vážený a vítaný host.
Této filozofii odpovídá i velké množství nových služeb, jež návštěvníkům dopřejí maximální komfort. V celém centru je k dispozici bezplatné připojení k internetu, nákupy usnadní i speciální aplikace pro chytré telefony.
Nakupování „po svém“ si díky inovacím užijí i muži, již mohou ve speciálním koutku sledovat sportovní přenos či si přečíst denní tisk. Mezi další jedinečně koncipované prostory nového Centra Černý Most patří místnost pro kojící ženy, šatna s možností nabíjení telefonu či prostor na odložení kol. 

Moderní věrnostní program
Centrum Černý Most spustilo i nový moderní věrnostní program. Zákazníkům nabízí atraktivní slevy a také exkluzivní služby. Držitelé věrnostní karty mohou využít bezplatného poradenství stylistky i pomoci shopping asistentů, kteří jim odnesou nákupy až do vozu. Další výhody členství zahrnují například šatnu či asistenci osobní chůvy během nákupů zdarma, zvýhodněný vstup do dětského koutku nebo VIP servis v průběhu akcí centra.

Nové značky Centra Černý Most
Bohaté portfolio značek přináší zákazníkům centra atraktivní nabídku prodejen, která uspokojí i ty náročnější. Patnáct značek zde dokonce oslavilo svou pražskou či celorepublikovou premiéru. Dalších více než dvacet obchodů centra se poprvé ukázalo ve zbrusu novém kabátě. Úchvatný nový design prezentuje například druhá největší prodejna americké značky GANT u nás nebo francouzská kavárna Café Amandine s letním venkovním posezením.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival