Nejnovější

Y.A.R.O.

autor: dischmen


Nejlépe hodnocená

...

autor: tristis009

hodnocení: 1,9 / 12x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

26.04.2015

Calzedonia Summer Show 2015

Autor: Kateřina Tesařová (stylistka)

Calzedonia Summer Show 2015

Léto se nezadržitelně blíží a tak je na čase nechat se inspirovat novou letní kolekcí plavek a plážového oblečení Calzedonia. Každoročně je tato letní show bránou do nejžhavějšího období roku a již tradičně nám jako jedna z prvních dává možnost nechat se unést na vlnách tropického léta. V letošní kolekci se můžeme těšit na pestré barvy a nádech exotiky, ale i přesto si stále plavky zachovávají svou sofistikovanost, jednoduchost a styl, který padne každé postavě. Více na www.luxuryhouse.cz


Calzedonia je známá svým kreativním pojetím přehlídek a ani tentokrát nezklamala a předvedla opravdu okouzlující show, kterou dokonale dokreslila italská Verona, město zamilovaných. Fascinující exotické rostliny a květiny, tancující modelky, plážová párty atmosféra, modelky pořizující si selfie doslova při chůzi nebo tři tanečníci, kteří svým vzhledem a tancem zdůrazňovali celý styl kolekce, to všechno je důkazem kreativity tvůrců. Hlavními protagonisty pro kolekci roku 2015 jsou vitamínové barvy a veselé vzory a potisky (vzory třešní, motýlků, zmrzliny, tropických květin…).

 

Dalším silně se projevujícím trendem v nové kolekci je dotek glamouru - lesklé kamínky, flitry, ozdoby a šperky, i tohle můžeme očekávat v nové kolekci Calzedonie. Dalším trhákem jsou nestárnoucí jednodílné plavky, které jsou v této kolekci obohaceny o fascinující design který vyniká svou smyslností a nesmí chybět ani nová verze klasických černých body plavek. 

 

Krásné modelky byly samozřejmostí a můžeme se pyšnit i účastí nádherné české modelkyEster Sátorové, která ovšem není ve stáji Calzedonie žádným nováčkem, ale zůčastnila se této luxusní přehlídky již minulý rok. 

 

Novou pánskou kolekci obohacuje exploze barev kde hlavní roli hrají odstíny smaragdové a šedozelené, ale najdeme i elektrickou zelenou a fialovou. Hvězdou pánské kolekce byl brazilský model Gui Fedrizzi, kterého můžeme vidět i v aktuálním katalogu Calzedonie. On a jeho přátelé ukázali, že nudným pánským plavkám je konec a v nadcházející sezóně povedou živé barvy a skvělý střih a speciální detaily, které udělají každého muže nepřehlédnutelného. V kolekci najdeme ovšem i komfortní džínové kousky, které můžete pohodlně nosit celý den.

Ve zkratce Calzedonia Summer Show 2015 byla inspirována nádhernými exotickými destinacemi pro dovolenou a celá nová kolekce je úchvatnou barevnou terapií. Na další fotky z akce se můžete podívat na oficiálních stránkách Calzedonie - www.calzedonia.it/cs/nebo na Instagramu pod hashtagem #CLZ.


« Zpět

reklama
reklama
Prosecco and Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Prosecco and Food Festival