Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

17.11.2017

Bytové doplňky: Stolní a stojací lampy

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Bytové doplňky: Stolní a stojací lampy

Žádné bydlení by nebylo dokonalé bez poctivých designových doplňků. Některé nám slouží jen pro okrasu, jiné nejenže dobře vypadají, ale také plní důležitou funkci. Přesně takové jsou stolní a stojací lampy. Ty dodávají interiérům správné osvětlení, ale také atmosféru, jež pak prostupuje celý prostor. Jejich funkčnost a praktičnost oceníme všude tam, kde potřebujeme zútulnit místnosti, zjemnit celkový dojem a současně zvýšit světelný komfort. Třeba v podobě stolní lampy u postele, osvětlení pracovní desky, či „jen“ designového světla.


Lampy jako dekorace

Stolní lampy nemusí sloužit jen svému hlavnímu praktickému účelu, často poslouží i jako stylová dekorace, čehož si dnes můžeme povšimnout již nejen v bydlení, ale také v hotelových pokojích či salóncích. Můžete díky nim dokreslit kontury moderního designu, nebo podtrhnout požadovanou atmosféru. Jsou skutečnou "třešinkou" na pomyslném "dortu" bytových doplňků.

Praktičnost a funkčnost v jednom

Použití lamp je ovšem nejen dekorativní. Oceníte hlavně jejich funkčnost a praktičnost, a to v mnoha směrech. Díky nim si můžete přečíst noviny či knihu, kdekoliv se nám zlíbí. Posouvat a natáčet se dají na pracovním stole jakkoliv, často lze volit i intenzitu svícení. Stolní lampa nám může snadno osvítit prostor, aniž bychom použili hlavní zdroj světla v místnosti. Nejzdravější osvětlení nám může zajistit stolní led lampa.

Jednoduché použití a instalace

Mezi největší výhody stolních a stojacích lamp patří jejich snadná instalace a jednoduché používání. V tomto případě platí, že v jednoduchosti je krása. Platí to jak u stojacích lamp do ložnice, tak i u těch menších, stolních. Další výhodou je, že můžete pomocí růných druhů žárovek ovlivňovat intenzitu světla i jeho barvu. Což se často hodí zejména u stolních lamp na pracovním stole.

Kde pořídíte zajimavé kousky


Výhodou dnešní doby je široká nabídka opravdu zajímavých kousků pro vaše bydlení, kancelář, nebo chatu. Stačí si jen vybrat dobrou kvalitu za rozumnou cenu. Tu můžete nalézt v internetovém e-shopu www.e1.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival