Nejnovější

elish02

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

16.11.2017

Bydlení: Jak vybrat šatní skříň

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Bydlení: Jak vybrat šatní skříň

Vylepšit si své bydlení k naprosté dokonalosti – to chce asi každý z nás. Mezi priority v tomto směru se v poslední době řadí šatní skříně. A nezáleží na tom, jestli jste žena či muž, single nebo rodina. Potřebu mít veškeré své oblečení hezky srovnané a dobře uskladněné cítí každý, kdo má alespoň minimální smysl pro pořádek. Právě proto se dostávají skříně do popředí našeho zájmu, kdykoli se stěhujeme, nebo když pomýšlíme na nějaký ten „upgrade“ našeho bydlení. Šatna nebo šatní skříň se pak stává součástí našeho životního prostoru obvykle na hodně dlouho a odráží i náš vztah k odívání a k sobě samým. Navíc už dávno nejsou šatní skříně jen dominantou ložnic, ale dají se umístit i kamkoli jinam – do pokoje, komory, předsíně, sklepa či na půdu.


Šatní skříň jako pomocník

Šatní skříně
jsou jedním z našich velkých pomocníků při udržování pořádku v našem domě či bytě. Nejenže díky nim máme vše dokonale uskladněné, ale většinou i přehledně roztříděné. Ušetříme tím jak spousty místa, tak i čas při vyhledávání jednotlivých kousků našeho denního outfitu. Výběru skříně byste měli věnovat patřičný čas a pozornost, a opomenout nesmíte hlavně správnou volbu jejího vnitřního uspořádání.

Prodlužte si životnost oblečení

Vhodnou volbou skříně a úložných prostor můžete svému šatníku výrazně prodloužit životnost. Při dobrém skladování vám zůstane prádlo jako nové. Důležité je pořídit si dobře rozvržený úložný prostor. Od místa na ramínka přes šuplíky na menší kusy oblečení až po police na další doplňky a drobné věci.

Trendy jsou skříně s posuvnými dveřmi

Šatní skříň s posuvnými dveřmi
je poslední trend v tomto segmentu. Je velmi praktická a ušetří vám spoustu místa oproti těm klasickým rozevíracím. Samozřejmě nesmí chybět ani velké zrcadlo, díky kterému se vám u skříně lépe obléká i jednodušeji ladí aktuální outfit. Oblíbené jsou kombinace přírodních materiálů a barev. Tou nejprodávanější je klasická bílá šatní skříň.

Kde sehnat kvalitu za rozumnou cenu

Chcete-li si pořídit kvalitní šatní skříň za rozumnou cenu, pak opravdu velký výběr naleznete v internetovém obchodě www.dona-shop.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
TisknuLevne.cz