Nejnovější

V přírodě

autor: matrix1982


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 17x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

01.11.2007

BRUMLOVKA - Zvolte si svůj styl !

Autor:

BRUMLOVKA - Zvolte si svůj styl !

Nejprve si protáhněte tělo... ... či si odpočinete ve wellness a fitness klubu špičkové úrovně, následně si dopřejete návštěvu kadeřnického a kosmetického salonu, zahrajete golf na profesionálním trenažéru třetí generace, nakoupíte květiny či si vychutnáte báječný oběd v jedné z nabízených restaurací... Mezitím se Vám někdo postará o Váš vůz v ruční myčce vozidel či stihnete zajistit vyřízení složenek a korespondence v pobočce České pošty. To vše a mnohem více na Vás čeká v Brumlovce!


Historie Brumlovky
se začala psát v roce 1992, kdy na základě výběrového řízení převzala do nájmu bývalý Dům pohybové kultury nově vzniklá společnost Sky club Brumlovka, s.r.o.

Služby sportovně-regeneračního centra využívala denně klientela všech věkových kategorií, včetně profesionálních i amatérských příznivců halového lezení, kteří využívali umělou horolezeckou stěnu. V roce 1997 se zde konalo halové mistrovství světa ve sportovním lezení.

Do povědomí veřejnosti se centrum dostalo i díky natáčení televizních pořadů. Za všechny lze jmenovat natáčení první řady divácky úspěšné soutěže TV NOVA „Česko hledá Superstar", „Rozjezdy pro hvězdy" , zábavné show XXL, „Český bodyguard" či „Miliónová babička". TV Prima zde natáčela „Motorshow" nebo pořad „Na scénu".

Stavba nové Brumlovky byla zahájena v létě roku 2005, na místě bývalého objektu, který již nemohl uspokojit trend moderních a plně vybavených prostor a narůstající požadavky na rozvoj služeb a sportu v lokalitě Praha 4 - Michle. Realizaci projektu připravila a financovala projektová společnost BB C Nová Brumlovka, a. s., ve které se jako akcionáři spojily společnosti PASSERINVEST GROUP, a. s., spolu s firmou MULTIPROJEKT GROUP, a.s.
Budova o třech nadzemních a třech podzemních podlažích s celkem 5 000 m2 pronajímatelné plochy a 190 parkovacími místy pochází z dílny ing. arch. Jana Aulíka ze Studia A. Pro širokou veřejnost je nová Brumlovka otevřena od dubna roku 2007. 
Brumlovka je zajímavá, nejen specifickou dvojitou fasádou, která díky nezvyklé perforaci mění barvu z různých úhlů Vašeho pohledu a slunečního odrazu, ale i moderním interiérem, který zajišťuje pocit pohodlí a komfortu ve všech částech budovy.

Více na: www.brumlovka.com

« Zpět

reklama
reklama
FREEBIKE
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival