Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

12.04.2010

Bojujte o titul Muž roku 2010

Autor:

Bojujte o titul Muž roku 2010

Jak už je tradicí, tak i letos se uskuteční celorepubliková akce v Náchodě akce Den dobrých skutků a Muž roku ČR a SR. Na 27. a 28. srpna 2010 je pro návštěvníky Městského divadla připraven bohatý kulturní program v podobě koncertu a letos pojedenácté i exkluzivní soutěže Muž roku ČR a potřetí Muž roku SR 2010. Celý výtěžek bude věnován stacionářům a dětským domovům a Muži roku 2009 Martinovi Zachovi, který je po těžkém úrazu upoután na vozík.


            Letos již pojedenácté se uskuteční soutěž MUŽ ROKU 2010, která se uskuteční v pátek 27.8.2010 od 20,00 hodin. Pánové se mohou přihlásit z celé České republiky a Slovenské republiky nejpozději do 12.května 2010, požadavky jsou věk 20 až 35 let. Přihlášky mohou vyplnit na webu www.muzroku.cz či www.muzroku.sk Z přihlášených budou vybráni finalisté, kteří se utkají při finále v disciplínách jako je představení, otázka od poroty, promenáda ve spodním prádle od společnosti www.xxl-europe.com, volná disciplína. Na všechny finalisty čeká mnoho hodnotných cen.

            Bude vyhlášen Muž roku ČR a Muž roku SR, kde o vítězi rozhodně slovenská a česká porota za účasti řady osobností. Mezi účinkujícími vystoupí Mária Čírová, Martina Balogová, Jan Bendig, Ondřej Ruml, Miro Šmajda, Two Voices, Hana Křížková, Sisa Sklovska.

Gabika Dzuriková, Silvia Petoová, vítěz Muže roku 2009 Peter Menky, Elena Podzámská, Uršula Kluková, Miss ČR Zuzana Jandová a další osobnosti.

            Casting proběhne: 13.května 2010 od 12 do 16 hodin v agentuře Jaro Management, Václavské náměstí 36, Praha 1. A pro slovenské muže v Bratislavě: 18.května 2010 ve 13,00 hodin v Restauraci U Dvoch levov, Lazaretská 2, Bratislava.

           

            Soutěž Muž roku volí opravdové muže ! Za ty roky si soutěž získala punc exkluzivní soutěže, letošní třináctý ročník akce Den dobrých skutků a Muž roku ozdobí řada českých, slovenských a zahraničních celebrit. Porota bude velmi odborná, složená ze známých celebrit. V rámci soutěže bude i volná disciplína, která je velmi oblíbená a sklízí úspěch vždy u publika i porotců. Nejoblíbenější disciplínou zůstává promenáda ve spodním prádle letos od společnosti www.xxl-europe.com.

            Na sobotu 28.8.2010 bude velký koncert Petry Černocké a Two Voices v podobě Jany Rychterové a Edity Adlerové.

Více na: www.muzroku.cz

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival