Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

29.03.2017

Bělící pásky na domácí bělení zubů

Autor: Jolana Holáňová

Bělící pásky na domácí bělení zubů

Každý dnes touží mít zářivý úsměv. Ještě lépe ten úsměv vypadá, pokud máte krásné, zdravé a především bílé zuby. To je někdy velký problém, protože se většina z nás o svůj chrup dostatečně nestará. To, že si pravidelně dvakrát denně čistíte zuby, samo o sobě nestačí. Poradíme vám, jak si zuby nejen krásně vybělit pomocí bělící pásky, ale především, jak je udržovat, abyste je měli bílé co nejdéle.


Čemu se pro zdraví vašich zubů vyvarovat

Prvním krokem pro bělejší zuby je omezit přísun určitých potravin, které na ně nemají dobrý dopad. Pokud totiž máte špatnou životosprávu, může to mít velký vliv i na zuby. Zažloutlé zuby mají i lidé, kteří mají pravidelnou zubní hygienu. Některé nápoje a pokrmy zanechávají na povrchu zubů nevzhlednou tmavou vrstvu. Nejznámějším „škodičem“ pro náš chrup jsou cigarety. Ty mají až extrémní vliv na zažloutnutí zubů a nepřidávají nám ani co do ústní hygieny, různými zápachy a možností vzniku zánětů. Dále pak káva, červené víno, perlivé limonády, džusy, černý čaj, čokoláda a borůvky. Problematické jsou pro náš chrup i některé léky, především antibiotika. Pokud se navíc užívají ve velkých dávkách, je tu velké riziko, že časem budete mít žluté zuby.

Jak si udržet bílé zuby

Co nejlépe konzumovat, aby to bylo pro naše zuby naopak přínosné? Základem je dobrá životospráva, jak už jsme uváděli v předchozím odstavci. Existuje několik přirozených likvidátorů bakterií ve vašich ústech. Velmi přínosné pro zuby jsou jablka, hrušky, mrkev, okurka, květák a kupodivu i celer. Díky konzumaci těchto potravin dostáváte do úst vlákninu, která je prospěšná pro zuby a zároveň se zvyšuje produkce slin, které v této kombinaci působí antibakteriálně.

Dalším přirozeným čističem jsou jahody. Obsahují enzym, který napomáhá k bělejším zubům přirozenou cestou. Nesmíte to ale ve všech případech přehánět s množstvím, vše musí být vždy vyvážené.

Klasické bělení zubů

Mít bílé zuby je dobré, ale asi nikdo z nás nechce ztrácet čas zbytečnou spoustu peněz. Bohužel klasické bělící procedury jsou drahé a často nám jejich efekt ani moc dlouho nevydrží. Pokud je i tohle váš případ, tak pro vás máme tip na domácí bělení zubů pomocí pásek.

Jak na zářivý úsměv pomocí bělících pásků

Pokud neradi na něco čekáte, stejně jako na zářivý úsměv, který závidíte hollywoodským hvězdám, tak ideálním bělidlem za rozumné peníze jsou bělící pásky. Jsou snadno dostupné a jejich používání zvládne úplně každý.

Bělící pásky Dental Whitestrips

Jsou určeny k bělení zubů převážně pro domácí užití. Proužky nejsou vůbec nepříjemné a neškodí sklovině. Výrobce navíc slibuje velmi rychlý výsledek, a to už po 3 až 4 dnech užívání. Jde o aktuální novinku na trhu. Bělící pásky Dental Whitestrips představují šetrnou metodu bělení. Zuby si navíc můžete vyčistit od aplikace za poměrně krátký čas.

Jak pásky používat?

V tomto případě oceníte jednoduchost, kterou hravě zvládnete.

Je potřeba si dobře vypláchnout ústa.

Vyndat bělící proužky z krabičky a odstranit ochranný obal.

Stoupnout si ideálně k zrcadlu, abyste na sebe viděli. Přiložit proužek s gelem na povrch zubů. Delší proužek patří na horní čelist, kratší zase na dolní. Proužek dobře tiskněte k zubům.

Vše je potřeba dělat pomalu a pečlivě. Okraje bělících proužků přehnete přes zuby velice opatrně, gel musí být nanesený rovnoměrně po povrchu zubů a zaplnit všechny mezery mezi nimi.

Pro dosažení těch nejlepších účinků je potřeba nechat proužky působit minimálně 30 minut.

Poté sundání bělících proužků, ze zubů je vyhoďte, protože jsou jednorázové. Ústa je potřeba pořádně propláchnout vodou a prsty odstraňte zbytky gelu.

A je hotovo. Takto jednoduše vypadá procedura bělení zubů.

Kde pořídit kvalitní bělící pásky za rozumnou cenu

Ideálním místem, kde pořídíte kvalitní bělící pásky, je portál cosmetico.cz, kde v nabídce seženete vše, co pro svůj krásný bělostný úsměv potřebujete. Navíc za příznivou cenu.

.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival