Nejnovější

V přírodě

autor: matrix1982


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 17x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

02.12.2006

AVON

Autor:

AVON

AVON - objednávky zde! O své katalogy a zboží můžete žádat na e-mailové adrese: sefredaktor@inspirovanikrasou.cz Zvýhodněné větší objednávky: Nad 500Kč - sleva 5%, nad 1000Kč - sleva 10%


AVON - společnost pro ženy

Historie firmy Avon připomíná pohádkový příběh. Ke konci 19.století začal obchodní cestující s knihami jménem David McConnell ke knihám přidávat malý voňavý dárek. Zanedlouho se jeho vůně stávaly žádanější více než samotná literatura, a proto v roce 1886 založil svou vlastní kosmeticku společnost "California Parfume Company."
McConnell správně předpokládal, že pro přímý prodej je nejdůležitější osobní kontakt - žena nabízející zboží ženě. Prvním distributorem jeho společnosti byla paní P.F.E.Albee, která se tak stala první Avon Lady. Poprvé v historii získaly ženy příležitost nabýt finanční nezávislosti - 34 let před tím, než získaly hlasovací právo. V roce 1929 se na trhu objevila řada výrobků pojmenovaná podle rodiště jednoho z nejoblíbenějších autorů D.McConnella, Williama Shakespeara, Stradford upon Avon. Název se stal tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Avon je celosvětovou vedoucí společností přímého prodeje v oblasti kosmetiky. Kosmetiku společnosti Avon nabízí ve 120 zemích světa téměř 5,5 milionu nezávislých kosmetických poradců. Produktové řady Avonu zahrnují značky, jako je Anew, Avon Solutions, Planet Spa, Skin-So-Soft, Avon Color, Color Trend. Od února 1991 působí společnost Avon Cosmetics také na českém trhu.'

Avon v České republice

Společnost Avon ČR vznikla v únoru 1991 a začala postupně pronikat na náš kosmetický trh. Stejně jako byl postupný vstup na náš trh, tak se postupně rozrůstala i celá společnost Avon ČR. Až do léta 1998 Avon patřil pod centrálu v Německu, v současné době je spolu s několika dalšími zeměmi jako je Polsko, Slovensko, Maďarsko řízen samostatně. V současné době ji reprezentuje 86 000 nezávislých Avon Ladies a Avon Gentlemanů, kteří obslouží 4,5 milionu zákazníků. Avon Cosmetics je členem AOP - Asociace osobního prodeje.
?

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival