Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

07.08.2005

ARIES, výrobce punčochového zboží NOVINKY:

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

ARIES, výrobce punčochového zboží NOVINKY:

NOVÁ GENERACE PUNČOCHOVÝCH KALHOT: Aries, věrný svému zaměření na funkčnost a přidanou hodnotu výrobků, vnáší nový rozměr do punčochového zboží. Výsledkem spojení se známou kosmetickou firmou jsou nové DIABOLO COSMETIC 20 den, hydratační punčochové kalhoty...


DIABOLO COSMECIC - kosmetické punčochové kalhoty

   Oblečení vždy plnilo nejrůznější funkce. Každý chtěl být módní, pohybovat se v teple nebo být chráněn proti nepřízni počasí. Dalo by se však od oblečení očekávat více? Aby například punčochy samy hydratovaly suchou pokožku? Mírnily bolest chodidel? Pomáhaly při relaxaci? Odstraňovaly tělesný pach nebo chladily? S punčochovými kalhotami DIABOLO žádný problém. DIABOLO obsahují mikrokapsle Skintex německé firmy Cognis, které jsou naplněny prvotřídními kosmetickými látkami. V určité fázi výroby jsou mikrokapsle napuštěny do úpletu a zafixovány speciálním pojivem. Díky chitosanové skořápce, která je vyrobena ze schránek mořských garnátů, a odstupňované lehké kompresi punčoch je za neustálé mikromasáže Vašich nohou zajištěno postupné uvolňování aktivních látek do pokožky. Skintex tak představuje novou přidanou hodnotu pro Vaše oblečení. Protože je vše založeno na čistě přírodní bázi, jsou takto ošetřené punčochy vhodné i pro ženy s citlivou pokožkou. Punčochové kalthoty DIABOLO obsahují mikrokapsle s chitosanem, vitaminem E a výtažkem rostliny Monoi. Chitosan chrání pokožku před dehydratací, udržuje ji vláčnou a sametově jemnou. Vitamín E pokožku vyživuje a výtažek z rostliny Monoi podporuje regeneraci kožních buněk. Podpůrné účinky, které jsou vytvořeny odstupňovanou kompresí elastického vlákna LYCRA, napomáhají vitalizaci nohou v průběhu dne a snižují jejich únavu.

 

TIMONY BOKOVKY - punčochové kalhoty se sníženým sedem

   Reakcí na pokračující trend v oblékání většiny žen jsou punčochové kalhoty TIMONY se sníženým sedem, tzv. bokovky. Punčochy velmi dobře padnou a nesjíždějí díky širokému vzorovanému pásu, který navíc neškrtí v oblasti bříška. Díky velmi lehké odstupňované kompresi úpletu nabízejí neustávající mikromasáž Vašich nohou. Pod značkou TIMONY tak dnes může zákaznice nalézt kompletní nabídku punčoch zahrnující ponožky, podkolenky, samodržící punčochy, punčochové kalhoty a nyní i bokovky. Společnou vlastností výrobkům Timony je typická fialová barva řady Exclusive, nezesílené špice ani paty, antibakteriální úprava Sanitized a jemnost 15 den. Bokovky jsou k dostání ve všech velikostech s malým klínkem a prozatím ve třech barvách – tělová světlá, tělová sahara a černá.

 

AVICENUM 70 - pánské punčochové kalhoty

   Pryč jsou doby, kdy spodní kalhoty patřily ke standardnímu inventáři pánských šatních skříní. Dnes je však návrat k těmto doplňkům více než zřetelný. Mají totiž velmi praktický význam – dlouhé spodní kalhoty udržují teplo a díky moderním způsobům výroby mohou mít i další funkční výhody. Odstupňovaná lehká komprese úpletu např. uleví od běžných pocitů těžkých nohou a pomáhá tak při prevenci proti povrchovým křečovým žilám.

Naše firma nabízí pánské punčochové kalhoty Avicenum70 s odstupňovanou kompresí úpletu, které lze používat také při prevenci proti křečovým žilám. Mikrovláknem ovíjená příze zaručuje příjemný omak a současně také naprostou nezávadnost vůči pokožce. Samozřejmostí je i antibakteriální úprava Sanitized s vysokou stálostí v praní. K dostání prozatím v tělové a černé barvě. Mužům mohou velmi dobře posloužit i stávající dámské podkolenky Avicenum70 v nově rozšířené velikosti 27-29.

 

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival