Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

23.07.2017

Aktuální trendy v kosmetice

Autor: Jolana Holáňová

Aktuální trendy v kosmetice

Zdravá a krásná chce být každá dívka a žena. Jak to ale udělat, když na nás působí tolik okolních vlivů, které nám ztrpčují život, přidělávají vrásky, zatěžují už tak unavenou pokožku, a navíc ohrožují její vzhled? Jak na některé z těch nepříjemností vyzrát? Tady je několik našich tipů: krém na kruhy pod očima, kvalitní opalovací mléko, balzám na vaše rty, a poradíme také, jak si připravit vlastní kosmetiku.


Pojďme se tedy podívat na jednotlivé produkty podrobněji.

Vyzraj na unavený obličej a kruhy pod očima

Cítíte se unavená, ve stresu, a jemnou kůži pod očima máte nateklou a tmavou v důsledku duševní a fyzické únavy. Takový vzhled je vám nepříjemný, což může mít negativní dopad i na vaše sebevědomí, a to váš stres ještě zvýší. Aby tomu tak nemuselo být, máme pro vás ověřené doporučení na Remescar krém na váčky pod očima. Obsahuje efektivní složky pro okamžitý účinek - zlepšení vzhledu a eliminaci všech nežádoucích vlivů na obličej, hlavně pod očima. Už při pouhé aplikaci jedenkrát denně poznáte rozdíl a viditelné účinky, neboť vaše pleť se rozjasní a budete vypadat mnohom mladší a krásnější.

Dokonalá ochrana před spálením

V těchto intenzivně prosluněných dnech je důležité chránit svoji pokožku před přílišným působením slunečních paprsků a nezdravého UV záření. Na pokožku je dobré nanášet opalovací mléko. Pokud máte k dispozici vysoký ochranný faktor, jenž se obecně doporučuje, stačí jen slabá vrstva. Doporučený stupeň ochranného faktoru však závisí na řadě působících podmínek - od intenzity slunečního záření až po pigmentaci vaší pokožky. Platí ovšem základní pravidlo, že čím vyšší číslo, tím lépe. Naším tipem je v tomto případě kvalitní produkt Sebamed opalovací mléko SPF 50, který má dobré hodnocení jak v nezávislých testech, tak i od přímých zákazníků, jenž se postarali o to, že je to nejprodávanější produkt v kamenných prodejnách i na internetu.

Na každodenní péči o pokožku

Tělové mléko je zákadem každodenní péče o pokožku. Ideální produkt má neutrální pH a musí obsahovat účinné hydratační složky, které budou vysušenou pokožku, po celém dlouhém dni unavenou a oslabenou, vyživovat a zvlhčovat. Pokud toužíte mít v kosmetické výbavě něco výjimečného, pak je tu náš tip: prozradíme vám, jak si yvtvořit vlastní tělové mléko. Je to velmi jednoduché a zároveň kreativní. Pouze si koupíte základní složky značky Cosmetic Kitchen, jejich složení vyhovuje i požadavkům veganských zákazníků, a už si sami vyrábíte kosmetiku. K sehnání je v DM drogériích a na internetu.

Nezapomínejte na péči o rty

V našich uspěchaných, hektických dnech bychom neměli zapomínat na péči o rty. I ty jsou denně vystavovány nepřiznivým vlivům okolí. Bývají vysušené a někdy až popraskané, což není vůbec nic příjemného ani pocitově, ani vzhledově. Na závěr proto přinášíme tip pro vaše rty. Doporučujeme balzámy, které je dostatečně hydratují a navracejí jim příjemný pocit i vzhled. Značka Blistex přináší na trh celou produktovou řadu pro péči o rty.

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival