Nejnovější

Michal Drápela - Portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

22.04.2013

Adéla Gondíková posiluje díky vibracím

Autor: redakce Nicemagazine.cz

Adéla Gondíková posiluje díky vibracím

Herečka Adéla Gondíková propadla cvičení v luxusním karlínském health klubu a najala si osobního trenéra.


Herečka Adéla Gondíková propadla cvičení v luxusním karlínském health klubu a najala si osobního trenéra. Oblíbila si hlavně cvičení na speciální vibrační plošině Power Plate, které stimuluje svalová vlákna a tak pomáhá zpevnit problémové partie. Adélu ke cvičení motivuje zejména snaha lépe zvládat hektické dny v divadle. I v tomto ohledu jí cvičení na vibrační plošině maximálně vyhovuje, protože je časově nenáročné – stačí půlhodina dvakrát až třikrát týdně.

Herečka si na Power Plate našla čas dvakrát za týden. I přes nemnoho času věnovaného cvičení jí proslavená vibrační plošina účinně pomáhá zpevnit ochablé svalstvo a zlepšit kondici. Díky tréninku si připadá nabitá energií. „Tréninky mi za krátkou dobu pomohly zpevnit postavu a vyrýsovat svaly,“ říká Gondíková.  „Zpočátku pro měl byl Power Plate velkou neznámou, ale rychle jsem si na vibrační cvičení zvykla.“ Nyní si spojení vyváženého tréninku a závěrečné regenerace nemůže vynachválit.

Roli svého trenéra Vítka Živného oceňuje zejména kvůli bezchybnému provedení cviku, jež má za výsledek skvěle zpevněné tělo za minimum času. Trenér navíc herečce dopřává nejen komplexní, ale také zábavný trénink. „Po cvičení ucítíte i svaly, o kterých jste předtím ani nevěděli. Díky Power Plate se cítím ve skvělé kondici, ale za hodně vděčím trenérovi, který mě vždy přinutí dát ještě pár cviků, které bych sama asi odmítla,“ vysvětluje Adéla. „Klíčová je pro mě kromě výsledků hlavně časová nenáročnost. Vyzkoušela jsem si v Holmes Place také novou TRX zónu a když mám po tréninku ještě chvilku čas, zajdu si v karlínském klubu zaplavat do bazénu v příjemném prostředí relax centra,“ dodává.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival