Nejnovější

n

autor: fredka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

21.01.2020

4 značky, na které se zaměřit pro originální dámské boty

Autor: Jolana Holáňová

4 značky, na které se zaměřit pro originální dámské boty

Kabelky a boty jsou typické položky, za něž ženy utrácí mnoho peněz. Je to ovšem docela pochopitelné, protože kabelka a boty přece vždycky musí ladit s outfitem. Proto potřebujete černé, hnědé, barevné, tenisky, lodičky, balerínky, žabky… Ženy to mají s botami vlastně docela těžké.


Z výše uvedeného jasně vyplývá, že kvalitní dámské boty jsou artiklem, na nějž se 100% vyplatí zaměřit v podnikání. Po botách bude poptávka vždycky. Abyste mezi ostatními nezapadli, musíte nabídnout něco, co ostatní nemají. Originalitu, kvalitní zpracování, netradiční prvky. Jakým značkám obuvi se tohle povedlo?


Dámské boty Desigual

1. Desigual jako synonymum extravagance

Jistě víte, že tato značka produkuje velmi originální oblečení, a dámská obuv Desigual je úplně stejná. Co boty, to speciální kousek. Mnozí značku vnímají jako extravagantní, což je do jisté míry pravda, nicméně u bot tohle vůbec nevadí. Veselá obuv dokáže rozzářit celý váš outfit.


Dámské voňavé boty Melissa

2. Melissa a jejich elegantní plast

Značka Melissa je známá zejména pro své plastové balerínky. Z plastu ovšem dělá celou řadu dalších botiček a nevypadají ošklivě, spíš naopak. Plastové dámské pantofle, mokasíny nebo boty na klínku jsou zajímavým kouskem. Jak je známo, plast je dost odolný, takže takovou obuv si kupujete na dlouhá léta. A nebojte, netlačí.

Tip: Plastové boty začala vyrábět i značka Zaxy. Originál je sice jen jeden, ale Zaxy bojuje zase nižšími cenami.


Dámské boty Paez

3. Paez a boty, které nebudete chtít sundat

Říká vám něco značka Toms? Toms vyrábí zejména pohodlné espadrilky. Na první pohled nevypadají příliš lákavě, ale na noze krásně sedí, dají se vzít ke kalhotám i k sukni. Přesně takové boty vyrábí i firma Paez, nicméně za mnohem nižší ceny. Kvalita je však vysoká, a pokud si vyberete originální provedení (třeba s hvězdičkami), budete se rozhodně moct chlubit originální obuví.


Dámské boty Emu Australia

4. Emu Australia a válenky z jiného kontinentu

Myslíte si, že ideální boty na pláž jsou dámské žabky? Zpozorněte! Tolik populární válenky totiž původně nebyly zamýšleny jako zimní obuv. Vznikly v Austrálii jako pohodlné boty nejen na pláž. Rozhodně je lze považovat za kontroverzní boty, protože zatímco jedni na jejich pohodlí nedají dopustit, druzí je odmítají jako nevkusné obutí. Značka Emu Australia je s nimi opravdu úspěšná a vyrábí je i ve velmi originálních pojetích – třeba v bronzové barvě.


« Zpět

reklama
reklama
Centrumtance.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE