Nejnovější

f

autor: julie20


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

04.08.2011

10 DŮVODŮ PROČ ZVOLIT JB COSMETICS

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

10 DŮVODŮ PROČ ZVOLIT JB COSMETICS

1) Nejširší sortiment zboží! 5 druhů JB profi lepidel. 2 základní varianty JB syntetických řas - Premium (přirozenější) či Norek (výraznější) - oba druhy řas nabízí 2 zatočení, 4 tloušťky a 11 délek. Barevné varianty jak u Norkových tak Premium řas, dále Y-řasy, Swarovski kamínky...


2) Nejvyšší kvalita za dostupnou cenu (díky přímému odběru od výrobce – mateřské firmy v USA).

3) Produkty firmy JB COSMETICS jsou vyráběny přímo v USA! Pod hlavičkou JB LINE, California, USA (neporovnatelná kvalita se zbožím z Asie, Číny apod..)

4) Odborná školitelka s praxí na stovkách klientek byla certifikovaná přímo mateřskou firmou v USA. Sama nosí JB prodloužené řasy od r. 2008. Možnost školení v AJ.

5) Training Studio JB Cosmetics - výhradní zastoupení firmy JB COSMETICS pro ČR a SR - je zaměřeno pouze a výhradně na profi kurzy prodlužování řas.

6) JB COSMETICS dbá na přirozený vzhled (nikoliv efekt “mrkací panny”, který vede k přetěžování a poničení vlastních řas), absolutní bezpečnost a přesnost práce (neviditelné spoje). Jen tak se dají prodloužené řasy nosit neomezeně dlouho.

7) Originál JB certifikátu z USA je celosvětově platný.

8) JB COSMETICS vyvinula kolekci LASHFOOD – revoluční řadu produktů pro růst vlastních řas. Klientka má možnost si rapidně zlepšit stav vlastních řas před, během i po aplikaci prodloužených řas.

9) Široká škála JB produktů k “Péči poté”. Všechna adhesiva určená na prodlužování řas jsou na bázi oleje. Bude-li klientka používat své řasenky či odličovače – spojení mezi vlastní a syntetickou řasou naruší.

10) Řídíme se heslem „Your Success is Our Success“. Školením péče o nové JB designérky nekončí, ale začíná! :)

 

Kontakt :

Kosmetika Anastasia

Zborovská 54 , Praha 5
tel: 777 992 890

email: anaguz@seznam.cz

www.kosmetika-anastasia.cz

 

« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Garden Food Festival