Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

17.11.2009

Získejte titul Metrosexuál roku 2009, přihlašte se!

Autor:

Získejte titul Metrosexuál roku 2009, přihlašte se!

„Metrosexuál roku“ – Luxus, zábava a mediální pozornost – nejen pro muže Jediná soutěž pro krásné muže, která se odehrává v Praze a je zacílena na úspěšné, sebevědomé muže, kteří rádi provokují a nevadí jim mediální pozornost. Soutěž „Metrosexuál roku“ staví svou koncepci jako příležitost na míru úspěšným a moderním mužům, kteří se zajímají o módu, vyhledávají luxusní značky oblečení, kupují life-stylové magazíny, umí pečovat o své tělo, sportují a rádi se baví.


Motto soutěže: Ženy chtějí muže, kteří o sebe pečují!

Podmínky pro přihlášení:
Starší 18ti let v den přihlášení do soutěže
Neúčast ve finále v některém z předchozích kol

Harmonogram soutěže
Oficiální vyhlášení soutěže 16. 11. 2009
Casting 5. 12. 2009, Music club Óčko
Finálový večer „Metrosexual night“ 12. 12. 2009

Párty pro všechny – Módní přehlídky, zábava, vyhlášení vítěze
Soutěž „Metrosexuál roku“ je zaměřena na studenty i úspěšné byznysmeny. Nabízí spojení luxusních značek oblečení, kosmetiky, life-style magazínů, fitness center s cílovou skupinou mladých mužů, kteří umí utrácet právě v tomto segmentu.
Soutěž „Metrosexuál roku“ nabízí zviditelnění všem mužům, kteří se chtějí líbit a touží
po mediální publicitě. Naším cílem je těmto mužům nabídnout prostor pro mediální zviditelnění spolu s propojením se silnými obchodními značkami.
Soutěž nabízí spoustu zábavy nejen pro muže – soutěžící, ale především pro dámy, které si přijdou na finále „Metrosexual night“ užít nejen sexy módní přehlídky finalistů – metrosexuálů ale především párty spojenou s vyhlášením toho nejkrásnějšího Metrosexuála roku 2009.

„Metrosexuál roku“ miláčkem žen
Zájemci do soutěže se mohou už v tuto chvíli přihlašovat na webových stránkách soutěže www.metrosexualroku.cz/prihlaska. Všichni soutěžící budou pozváni na casting, který se bude konat 5. 12. 2009 – zde porota vybere 10 finalistů, kteří se představí na finálovém večeru 12. 12. 2009. Finalisté se divákům i porotě představí ve 4 módních přehlídkách a nebude nouze ani o překvapení večera!!!
Vítěz, kterého zvolí odborná porota, získá ceny v hodnotě vyšší než 50 tisíc Kč, získá zlatý vavřínový věnec a také šerpu.
V odborné porotě usednou celebrity, stylista, zástupci médií i partnerů soutěže. V porotě nebude chybět zástupce modelingové agentury, fotograf, plastický chirurg i další odborníci na mužskou krásu.

Přihlášky do soutěže jsou k dispozici na této adrese:
www.metrosexualroku.cz/prihlaska

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE