Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

01.09.2010

Staň se Miss Praha Open 2010 a vyhraj Peugeot 206+

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Staň se Miss Praha Open 2010 a vyhraj Peugeot 206+

Jedenáctý ročník soutěže Miss Praha Open 2010 je tady a čeká se jen na Tebe! Hledá se krásná dívka z České republiky, jež je zároveň natolik inteligentní, že si hravě poradí se znalostními otázkami, které jí během večera naservíruje moderátor. Přihlásit se mohou svobodné dívky z celé České republiky, které dosáhnou nejpozději 6. listopadu 2010 věku 16 let. Vítězka získá kromě mnoha dalších cen vůz Peugeot 206 + do osobního vlastnictví. Vice info na: http://www.miss-praha.cz


Miss Praha Open se stala nedílnou součástí světa modelingu. A proto se opět, 6. listopadu 2010 sejdeme s nejkrásnějšími dívkami světa v Praze, v Paláci Žofín, na již jedenáctém ročníku této soutěže. Nezapomeňte tento den, devatenáctou hodinu večerní a buďte spolu s námi přítomni vstupu nové tváře na prkna, co otevírají brány k modelingu a novým životním zkušenostem.

Každoročně se do soutěže přihlásí stovky nejkrásnějších dívek České republiky. Nositelkou titulu Miss Praha Open se ale může stát jen jedna. Jen ta, jež oplývá přirozenou krásou, inteligencí a smyslem pro humor. Vítězka by tedy měla být nejen hezká, ale i chytrá a sympatická.

Dívky, které chtějí o tento titul bojovat, musí nejdříve zaslat přihlášky, a  to do 22. října 2010. Z nich se vybere stovka nejhezčích, která bude následně pozvána do neveřejného výběrového kola. Neveřejné kolo proběhne 24. října 2010. Po něm vám budou představeny dívky, postupující do velkého finále. Galavečera se zúčastní pouze dvanáct dívek, z nichž se jen jedna stane onou „nej“, Miss Praha Open.

Soutěž je určena všem dívkám, které ke dni finále dovrší šestnácti let. Nenechte se zaskočit, byť v sobě Miss Praha Open nese název našeho hlavního města, není místo pobytu a ani narození rozhodující. Přihlásit se tedy mohou všechny dívky, jež splňují onu věkovou podmínku.

Motivací pro budoucí Miss, první a druhou vicemiss mohou být hodnotné dary od našich sponzorů. Jsou to například zájezdy, či šperky. Finalistka se stane majitelkou osobního automobilu značky Peugeot 206+. Vítězství s sebou přináší mnohé další výhody, finalistky nemusí rušit smlouvy se stávajícími agenturami, čekají je četné přehlídky a focení s významnými fotografy.

Finálovým večerem bude provázet Jiří Mádl a Miluše Bittnerová. V průběhu soutěže vystoupí Sámer Issa a Lucie Černíková pokřtí své nové hudební CD. Stejně jako loni i letos dívky obléknou róby návrhářů zvučných jmen, Luďka Hanáka a  Jiřiny Tauchmanové.

Miss Praha Open se konala již na dvou velmi reprezentativních místech, v roce 2000 v Hotelu Hilton, mezi lety 2001 až 2008 v Obecním domě a od roku 2009 v Paláci Žofín. Protože jen zde je možno vykouzlit onu nezapomenutelnou atmosféru. Rok 2010 bude reprezentovat ženskou krásu a půvab, proto bude celá scéna laděna do typicky ženské barvy, růžové. Nechte se okouzlit, nechte se unést!

Průběh Miss Praha Open

Porotu předfinále tvoří vítězka minulého kola soutěže, generální ředitel Miss Praha Open, modelky, fotograf a režisér. Finálová porota je složena z  vítězek loňského kola, hvězd naší umělecké a populární scény a obchodních partnerů.

Na finálových galavečerech vystupují známí zpěváci, zpěvačky a hudební, či taneční skupiny. Předchozí ročníky byly oživeny známými jmény českých star – Martinem Maxou, Leonou Machálkovou, Jiřím Kornem, taneční skupinou „Q“, Bohušem Matušem, Danielem Hůlkou, Petrem Kolářem, Ilonou Csákovou a mnoha dalšími.

« Zpět

reklama
reklama
ADK
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE