Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

24.02.2008

Sony - MP3 přehrávače s podporou bluetooth pro Váš digitální životní styl

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Sony - MP3 přehrávače s podporou bluetooth pro Váš digitální životní styl

Jasný a čistý obraz (2,4 palcový displej, na kterém můžete velmi kvalitně přehrávat video), vynikající zvuk, opravdu dlouhá výdrž akumulátoru a rychlé bezdrátové připojení technologií Bluetooth® stereo podporující Váš digitální životní styl – to je novinka, kterou SONY obohacuje řadu přehrávačů WALKMAN®.


Vybrat si můžete ze třech různých velikostí zabudované paměti (16 GB, 8 GB a 4 GB), což znamená u 16 GB  varianty neuvěřitelných 62 hodin videa se zvukem nebo 3 800 písniček. 8 GB zvládne 30 hodin a 40 minut videa se zvukem nebo 1 850 písniček a ani 4 GB nenabízí zrovna málo – užít si můžete až 15 hodin videa nebo skoro tisícovku písniček.  (925). A budete-li si chtít prohlížet fotografie, přístroj jej dokáže automaticky otáčet (doleva, svisle, doprava). Nebo zkuste slideshow za doprovodu vybrané hudby!
Součástí balení jsou sluchátka EX 13,5 mm s technologiemi DSEE, Clear Bass a Clear Stereo pro špičkový zvuk.
No a nakonec už jen nezbytné ladné křivky a design, kterým je Sony pověstné  a barevné variace přesně pro váš styl – elegantní černá, šarmantní stříbrná, luxusní zlatá a něžná růžová.

Produkty budou na českém trhu k dostání od dubna letošního roku.


  Přibližná doba záznamu při bitovém toku obrazu 384 kbps a zvuku 128 kbps.

  Délka skladby 4 minuty a bitový tok záznamu 128 kbps.

  10 h přehrávání videa při vypnutém rozhraní Bluetooth®. 7 h přehrávání videa při zapnutém rozhraní Bluetooth®. Údaj 10 h (7 h) přehrávání videa je přibližný a platí při bitovém toku MPEG-4 souboru 384 kbps a nastavení jasu displeje na "3".

  36 h přehrávání hudby při vypnutém rozhraní Bluetooth®. 15 h přehrávání hudby při zapnutém rozhraní Bluetooth®. Údaj 36 h (15 h) přehrávání zvuku je přibližný a platí při bitovém toku MP3 souboru 128 kbps a nastavení ekvalizéru a VPT na "None", funkcí DSEE, Clear Stereo, Dynamic Normalizer a nové funkce song pop up na “Off” a spořiče displeje na "Blank".

www.sony.cz

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
VENIRA.cz