Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.06.2011

Prodlužování řas lepením řasa na řasu

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Prodlužování řas lepením řasa na řasu

Prodlužování řas začalo v devadesátých letech na dálném Východu, nikoli v USA, či jiných zemí, jak se mnoho lidí domnívá. Prodlužování řas lepením řasa na řasu. http://www.kosmetika-anastasia.cz


Prodlužování řas lepením řasa na řasu

Srovnávat lepení tzv. "trsečků" řas či falešných (umělých) řas vcelku a prodlužování řas metodou řasa na řasu nelze. Jedná se o zcela jiný způsob aplikace i celkový vzhled prodloužených řas. Zatímco "trsečky" řas působí velmi nepřirozeným, umělým dojmem a při vypadnutí jednoho se celý efekt ztrácí, při prodlužování řas je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím se stane prodloužením řasy, které nejen vypadá naprosto přirozeně apřirozeně se i chová. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chloru.

Syntetické řasy JB Cosmetics jsou přímo určené pro prodlužování řas. Vlákna těchto řas jsou speciálně vyleštěna speciální metodou, která vylepšuje spojení syntetické řasy a řasy vlastní.
Vlákna řas JB Cosmetics jsou v současnosti vylepšené o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní řasou a řasou syntetickou. Speciální adhezivum JB Cosmetics se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí...

Při správné přípravě, aplikaci a dodatečné péči klientky se dosáhne toho, že prodloužení řas zůstává až do doby, kdy vlastní řasa přirozeně vypadne.

Jak se starat o řasy?

Z čeho jsou Jane Beauty Cosmetics řasy vyrobené?
Jsou to syntetické řasy s vlákny s mikropóry, která byla vytvarována a vyleštěna do podoby přírodních řas tak, aby vypadaly přirozeně. Řasy Jane Beauty Cosmetics jsou RUČNĚ vyráběné a stále se monitoruje pevnost, délka a tvar.

Mohu na tyto řasy použít řasenku?
Jedinou řasenku, kterou můžete použít na Jane Beauty Cosmetics Prodloužené řasy je Volume-Up Coating řasenka, kterou můžete u mne zakoupit ihned po aplikaci. Dodává řasám hustotu, délku a krásnou křivku. Je vodou odstranitelná. Nezapomeňte: NIKDY nepoužijte řasenku na bázi oleje a tzv. voděodolné řasenky! Při jejím odličování by mohlo dojít k odstranění lepidla z Prodloužených řas a tím odpadnutí řasy.
Umělé řasy.

Dle čeho vybírám tu správnou délku řas?
Přirozená délka vlastních řas je nejkratší u vnitřního a vnějšího koutku a nejdelší řasy jsou uprostřed oka. Přírodní řasy musí tvořit nejméně 1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. Delší prodloužení přírodní řasa neunese a může to tedy potom vést k jejímu uvolnění z folikulu a vypadnutí.

Jak dlouho Prodloužené řasy vydrží?
Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží Prodloužené Jane Beauty Cosmetics řasy stejně dlouho, jako přírodní řasa. Protože řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se třítýdenní doplňování prodloužení, aby řasy vypadaly stále plné.

Co když, máte vlastní řasy bledé?
Je nutné řasy nejprve nabarvit, ale nikoliv v ten stejný den. Nejlépe 48 hodin před aplikací.

Jak dlouho trvá aplikace Prodloužených řas?
Záleží na okolnostech, jako například na hustotě vlastních řas nebo na požadovaném
designu klientky, ale zpravidla trvá 1,5 - 2 hodiny.

Poškozuje Prodloužení řas přírodní řasy?
Prodloužení je přilepeno na keratinizovanou část přírodní řasy a je velmi lehké. Proto nemůže způsobit žádné poškození. Každý z našich výrobků je důkladně testovaný týmem zkušených techniků Jane Beauty Cosmetics, aby byla zaručena nezávadnost.

Kolik Prodloužených řas by se mělo nalepit?
Záleží na kvalitě přírodních řas a jejich počtu. Pokud má zákaznice dostatek vlastních zdravých řas, je dobré aplikovat co nejvíce, tedy cca 70-80 řas.

A kolik prodloužení řas stojí?
Prodlužování řas provádím za cenu 4.500Kč

Kontakt :

Kosmetika Anastasia

Zborovská 54 , Praha 5
tel: 777 992 890

email: anaguz@seznam.cz

www.kosmetika-anastasia.cz

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
LetníServis.cz