Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

08.12.2009

Přijď te podpořit finalisty Metrosexuál roku 2009

Autor:

Přijď te podpořit finalisty Metrosexuál roku 2009

Soutěž Metrosexuál roku se letos koná již počtvrté a cílem je najít muže, který se veřejně hlásí k "voňavému" městskému stylu života, v němž jednu z hlavních rolí hraje péče o vzhled, styl a celkovou image. "Naším cílem je jednoznačně vytvořit soutěž pro krásné kluky a jedinečnou párty především pro dámské publikum," říká ředitelka soutěže MR 2009 Hanka Zejvalová.


Finálový večer soutěže Metrosexuál roku se koná již tuto sobotu 12. prosince v pražském Music Clubu Óčko od 21 hodin. Akcí bude provázet i moderátorka hudební stanice Eva Decastelo spolu s iMiss Sympatie 2009 Terezou Schertlerovou.

Finalisté se představí ve třech módních přehlídkách - ukáží vlastní styling, spodní prádlo bruno banani a obleky od módní návrhářky Valentiny Armandi. Vítěz získá zlatý vavřínový věnec od uměleckého kováře Jaroslava Kašpara, luxusní automobil na víkend od, kravatu s diamantem či kontrakt od modelingové agentury Ortiga Models.

Hlasovat pro Metrosexuála roku Sympatie 2009 můžete už nyní pomocí SMS. Jak hlasovat se dozvíte na stránce: http://www.metrosexualroku.cz/finaliste

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
LetníServis.cz