Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

16.11.2011

BENEFIČNÍ PŘEHLÍDKA PRO NADACI TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

BENEFIČNÍ PŘEHLÍDKA PRO NADACI TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

Celebrity v roli modelek na velké přehlídkové scéně, nejnovější módní trendy známých českých i zahraničních značek, multimediální a laserová show, mapping nebo interaktivní projekce. To je jen zlomek toho, co přinese ART4PROMOTION na letošní BENEFIČNÍ PŘEHLÍDCE PRO NADACI TEREZY MAXOVÉ DĚTEM s tématem „Evolution“ aneb „CELEBRITY FASHION SHOW“. VII. ročník Benefiční přehlídky pro Nadaci Terezy Maxové dětem vypukne ve čtvrtek 24. listopadu 2011 od 19.30 hodin ve zbrusu nové multifunkční hale Pavilonu T v areálu Výstaviště České Budějovice. Více na http://www.art4promotion.com


Diváci se mohou těšit na známé herce a herečky, zpěváky a moderátory, kteří se objeví v netradiční roli modelů a modelek. Kolekce známých módních značek, jako je například švédská móda pro celou rodinu KappAhl, oblíbená a prestižní německá dámská móda Betty Barclay a další, předvedou na mole známé herečky Kateřina Brožová, Bára Kodetová, Tereza Kostková, moderátorky pořadu Dámský klub rádia Frekvence 1 Linda Finková, Sandra Pogodová nebo Vlaďka Dušík Pirichová nebo zkušená party lady Gábina Partyšová, která navíc celým večerem, společně s populárním hercem, zpěvákem a moderátorem Romanem Vojtkem, diváky provede. Na mole zazáří kromě dalších známých celebrit také dvojice Dae Men, která navíc vystoupí se svým akrobatickým uměním. Kromě modelek agentury Artmodels se mohou návštěvníci show těšit na lvici salónů a topmodelku Agátu Hanychovou a na finalistky prestižní soutěže krásy ČESKÁ MISS Michaely Maláčové, mezi nimiž uvidíte loňskou vítězku Jitku Válkovou i českobudějovickou rodačku Českou Miss 2011 Jitku Nováčkovou. „Jsem ráda, že se mohu opět zúčastnit této benefiční módní show. Tentokrát má pro mne akce hlubší význam, protože jsem ve své nové roli časově vytížená a do rodného města se dostanu velmi zřídka. Proto si tuto vzácnou příležitost v domácím prostředí vychutnám. Těším se na svou partu přátel, se kterými jsem v modelingu začínala a vždy jsme si užili spoustu legrace,“ nemůže se dočkat Jitka Nováčková.   

 

Pokud by se zdálo, že přehlídka bude pouze pro pánskou část publika, není tomu tak. Na své si v hledišti přijdou také dámy. Pánské kolekce představí finalisté soutěže Muž roku 2011 v čele s vítězem Martinem Gardavským. Módní galavečer osvěží svým vystoupením také finalista pěvecké soutěže X-FAKTOR Ondřej Ruml nebo zpěvačka Klára Vytisková se svou skupinou Toxique. Akci podpoří také známý umělecký fotograf Jadran Šetlík, který zachytil desítky celebrit z oblasti umění, sportu nebo modelingu do jedinečných portrétů.  V rámci Celebrity fashion show vystaví vybrané fotografické obrazy právě z cyklu Slavné osobnosti, mezi kterými nechybí takové celebrity jako Karel Gott, Tomáš Baťa, Václav a Dagmar Havlovi, Václav Hudeček, Kateřina Brožová a další. 

 

Benefiční přehlídka se letos odehraje v novém prostředí. „Moderní multifunkční hala, jakou je nový Pavilon T na Výstavišti v Českých Budějovicích, nám poskytne skvělý prostor pro využití nových technologií jako jsou lasery, projekce, videomapping nebo interaktivní projekční show,“ představil možnosti nové haly Rudolf Střítecký z pořádající agentury Art4promotion.

 

Módní inspirace vyvrcholí extravagancí i luxusem v podání návrhářských kolekcí dvou významných českých módních tvůrců Soni Hlaváčkové a Petra Kaloudy.

Hosté galavečera se mohou těšit na honosné modely večerních a svatebních šatů od Soni Hlaváčkové, která pracuje s hedvábným šifonem, mušelíny nebo satény, zdobené perlami a kamínky Swarovski. Róby jsou velmi nákladné díky ručně vyšívané technice. Tato mladá módní návrhářka, která již několik let tvoří pod svou značkou Tinity, obléká i řadu českých i zahraničních osobností jako například Gábinu Partyšovou, Lucii Vondráčkovou, Pavlu Charvátovou a další.

 

 

Partnerem Soni Hlaváčkové bude Petr Kalouda, návrhář, který byl již několikrát oceněný jako výtvarník roku.  Svůj cit pro originalitu módních „děl“ odráží právě v extravagantnosti modelů nejen pro ženy ale také pro muže, kteří se chtějí odlišit od ostatních. Ve zcela nové kolekci z dekoračních tkanin, kterou právě v Budějovicích představí, nebudou chybět modely pro denní nošení ale také večerní toalety.

V průběhu večera bude slavnostně předán šek s finanční pomocí Nadaci Terezy Maxové dětem. V loňském roce si převzala šek, zatím v rekordní výši 350 tisíc korun, samotná patronka Nadace Tereza Maxová. Společně s dary z minulých ročníků byla překročena fantastická hranice MILION korun.

           Benefiční přehlídka se koná pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje pana Jiřího Zimoly a patronem projektu je Statutární město České Budějovice. Generálním partnerem letošní Benefice je společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH a. s.  a již tradičním donátorem společnost Sanatorium ART České Budějovice.

Vstupenky na benefiční přehlídku bude možné zakoupit v předprodeji sítě TICKETPRO, v DK Metropol České Budějovice nebo přímo v agentuře Art4promotion (tel.: 387 311 125) za 280 korun nebo přímo na akci za 330 korun. Více na www.art4promotion.com

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE