Nejnovější

Adriana selfie

autor: adriana modelka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

06.01.2011

ZUMBATHON s Katkou Burešovou a Nikolu Pařízkovou

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

ZUMBATHON s Katkou Burešovou a Nikolu Pařízkovou

ZUMBA! Fenomén poslední doby je tu opět s jedinečnou akcí. Dvě skvělé lektorky se pro vás spojily a tak si budete moci užít tři lekce plné žhavých rytmů, zábavy a skvělé ATMOSFÉRY! Všechny lekce jsou určeny jak pro začátečnice, tak pro ty které již na tento typ lekcí chodí. V sobotu 29.1. 2011 v tělocvičně ZŠ Květnového vítěství 57 již od 9 hod. se snámí naučíte základní kroky mazlivé salsy, veselé merengue, drsného reggeatonu, magické cumbie, ale i dalších tanců. ZUMBA má něco pro všechny!


ZUMBA! Fenomén poslední doby je tu opět s jedinečnou akcí.Dvě skvělé lektorky se pro vás spojily a tak si budete moci užít tři lekce plné žhavých rytmů, zábavy a skvělé ATMOSFÉRY! Ať už jste tuhle fitness novinku již zkusily, nebo nikoliv nemusíte se ničeho bát. Díky propracovanému systému dokáže ZUMBA nabídnout vyřádění všem. Pro ty z vás,které by přesně nevěděly co ZUMBA je: Jedná se o taneční fitness lekci inspirovanou latinskoamerickou hudbou a tancem. Nemusíte se bát složitých krokových variací, v ZUMBĚ jde především o zábavu, atmosféru a pořádně propocené tričko. Všechny lekce jsou určeny jak pro začátečnice, tak pro ty které již na tento typ lekcí chodí. V sobotu 29.1. 2011 se snámí naučíte základní kroky mazlivé salsy, veselé merengue, drsného reggeatonu, magické cumbie, ale i dalších tanců. ZUMBA má něco pro všechny! Kromě pořádného vyřádění samozřejmě počítejte i se spalováním vánočních špíčků.

To ovšem není vše, kromě vašeho těla se postaráme i o vaši tvář. Přímo na místě se můžete těšit na poradnu a líčení od Mary Kay a Studia 111. Ochutnáte skvělé organické sirupy Rocks Organics od firmy Fresh Taste. A dále pro vás máme dárečky a především skvělou zábavu. Nyní máte jedinečnou šanci užít si ZUMBATON s Katkou Burešovou a Nikolou Pařízkovou za cenu 299Kč.

Stačí kliknout na www.MilujuZumbu.cz a zaregistrovat svou účast.

Cena pro neregistrované pak na místě činí 350Kč.

Těšíme se na vás v tělocvičně ZŠ Květnového vítěství 57 již od 9 hod.« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
LetníServis.cz