Nejnovější

Adriana selfie

autor: adriana modelka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.11.2012

Známe první semifinalistky České Miss 2013!

Autor:

Známe první semifinalistky České Miss 2013!

V sobotu 10. listopadu 2012 se pražské Centrum Chodov, jindy prostor pro nákup a relaxaci, proměnilo na jeden den v přehlídkové molo, kde se představily krásné dívky nejen z Prahy, ale celé republiky. Zkusily štěstí v jediné národní soutěži krásy a casting na Chodově jim dal dvojnásobnou šanci postupu do semifinále. Z dalších castingů standardně postupují pouze tři semifinalistky.


V sobotu 10. listopadu 2012 se pražské Centrum Chodov, jindy prostor pro nákup a relaxaci,  proměnilo na jeden den v přehlídkové molo, kde se představily krásné dívky nejen z Prahy, ale celé republiky. Zkusily štěstí v jediné národní soutěži krásy a casting na Chodově jim dal dvojnásobnou šanci postupu do semifinále. Z dalších castingů standardně postupují pouze tři semifinalistky.

Adeptky na titul Česká Miss přišla podpořit ředitelka soutěže Michaela Maláčová, která se stala předsedkyní odborné poroty.  Oporou soutěžícím slečnám byla také úřadující Česká Miss Tereza Chlebovská v roli jedné z porotkyň.

„Je to už rok, kdy jsem se sama zúčastnila castingu. Ještě pořád si pamatuji, jak se cítí dívky, které chtějí uspět v soutěži. Ráda bych jim řekla, ať se ničeho nebojí a jdou štěstí naproti,“ vzkázala uchazečkám o korunku královny krásy Tereza Chlebovská.

Účast v porotě přijala také Miss ČR 2009 Aneta Vignerová a stylistka Františka Čížková. Porotu ale netvořily pouze půvabné dámy. Své místo v ní měli například i Josef Karas, Mr. Czech Republic 2010, Libor Bouček, moderátor finálového večera České Miss 2013 a Marijn de Jong, výkonný ředitel společnosti Luxury Brand Management. 

Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, Česká Miss World 2012 Linda Bartošová, Tomáš Ujfaluši s dcerou a Česká Miss 2009 Iveta Lutovská – Vítová s manželem sledovali soutěžní klání jako čestní hosté.

Průvodcem celého odpoledne byl zkušený moderátor Frekvence 1 Petr Vágner, který se snažil dívky zbavit trémy. Pěveckým vystoupením zpestřila celé klání Markéta Poulíčková. Pro prvních padesát dívek, které se registrovaly na místě, byl připraven dáreček od Yves Rocher, oficiálního partnera líčení České Miss, Program obohatila také kosmetická poradna Yves Rocher a kadeřnické prezentace firmy Franck Provost.

Celkem šest nejkrásnějších dívek dnes postoupilo do semifinále, které se uskuteční na záčátku prosince. O titul Česká Miss Universe, Česká Miss World a Česká Miss Earth se finalistky České Miss utkají v přímém přenosu 23. března na obrazovkách Prima Family.


Už v neděli 11. 11. odpoledne ale veřejné castingy pokračují v Plzni v Centru Olympia.

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE