Nejnovější

Adriana selfie

autor: adriana modelka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

21.11.2012

Získejte pračku LG zdarma!

Autor:

Získejte pračku LG zdarma!

Jedinečná příležitost pro moderní ženy, které dbají o svou postavu a nechtějí trávit moře času praním špinavého prádla.


Staňte se klientkou fitness centra Olgy Šípkové a získejte možnost vyhrát tři skvělé pračky LG F1480QDS! Je to jednoduché, stačí vyplnit registrační formulář soutěže přímo ve fitcentru Olgy Šípkové nebo na webu www.sipkova.cz. Dvě pračky získají registrované návštěvnice fitcenter s nejvíce vstupy za celé období soutěže. Jedna pračka je pak připravena pro vítězku tipovací soutěže. Soutěž probíhá od 5.11. do 5.12.2012.

Fitness centra Olgy Šípkové najdete v Praze hned na dvou adresách, v Metropoli Zličín a v Kongresovém centru. Olga Šípková je známou průkopnicí sportovního aerobiku v Čechách. Její fitness centra nabízí všechno, co si sportuchtivá žena přeje, od klasické posilovny a hodin aerobiku, přes spinning a aqua aerobic až třeba po bazén nebo solárium. Každá žena má možnost si vybrat, který sport jí nejvíce vyhovuje.

Pračka, kterou můžete získat je hotovou královnou všech praček! Parní pračka LG 1480QDS s Direct Drive motorem vyhrála test časopisu dTest. Plní se zepředu a je schopna pojmout až 7kg špinavého prádla při 1400 otáček. Patří do energetické třídy A+++. Navíc nabízí program Refres pro osvěžené přádla a úšpešně pečuje o alergiky pomocí Allergy Care. Vybírat můžete ze 14 programů a dalších 19 přídavných možností. Při klasickém praní si navíc prádlo sprchuje a používá páru. Pračka, která promění vaše špinavé prádlo ve voňavé kousky bez velké námahy.

Nad čím ještě váháte? Utíkejte do fitka Olgy Šípkové udělat něco pro své zdraví a vyhrajte skvělou pračku pro pohodlí celé rodiny.

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE