Nejnovější

Adriana selfie

autor: adriana modelka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

23.06.2008

WORLD of BEAUTY & SPA /podzim 2008

Autor:

WORLD of BEAUTY & SPA /podzim 2008

WORLD OF BEAUTY & SPA - Výstaviště Praha - Holešovice - 19. a 20. září 2008 Podzimní část největšího veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu v Čechách WORLD OF BEAUTY & SPA bude pořádána ve dnech 19. a 20. 9. 2008 opět na Výstavišti Praha 7-Holešovice. Více než 300 vystavovatelů připravuje pro dvě desítky tisíc návštěvníků opět novinky v oborech pěstící a dekorativní kosmetika, péče o tělo, přístroje pro péči o pleť a formování postavy, péče o ruce a nohy, nail design a nail art, vybavení kosmetických salonů a pracovišť, solária a opalování, vybavení pro wellness a spa, účesové trendy, péče o vlasy a vybavení kadeřnických salonů, doplňky.


Na hlavním podiu bude probíhat atraktivní kadeřnický, vizážistický i módní program, již tradičně  za účasti předních osobností z těchto oborů. Nebudou chybět české a mezinárodní mistrovské soutěže v make-upu, nail designu, nail artu, podologická soutěž i ocenění nejlepších produktů.

V odborném programu se představí opět DERMOPARTY, anti-aging programy, nové generace produktů pro péči o tělo a pleť, novinky v oborech wellness & spa včetně ukázek, vzdělávání i výuky, zvýšený zájem je o oblast biokosmetiky. V prostorách určených wellness & spa se návštěvníci seznámí s principy aromaterapie, postupy různých druhů exotických masáží (např. Havajské masáže, Indické masáže, Thajské masáže, masáže lávovými kameny, "Champi" masáže, lymfatické masáže,  amma masáže, masáže spojené s péčí o nohy), akupunktury, akupresury, reflexní terapie, irisdiagnostiky a dalších alternativních metod prevence a léčby.

Dominantou veletrhu budou opět novinky a trendy v kosmetice, vizážistice, kadeřnictví,  péči o nehty a nohy, také obory wellness & spa včetně nabídky vzdělávání a rekvalifikací.   Je to výzvou pro ty, kdo si chtějí doplnit znalosti  v tomto oboru, i pro zájemce, kteří chtějí změnit  zaměstnání  či např. matky po mateřských dovolených, které zatím nemohou přijmout práci s celodenní pevnou pracovní dobou či za zaměstnáním dojíždět.

 

Více na: www.beautyexpo.cz

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE