Nejnovější

Adriana selfie

autor: adriana modelka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

06.01.2008

Výprodej zimní kolekce 10 - 40% sleva

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Výprodej zimní kolekce 10 - 40% sleva

A je to tady! Výprodej kolekce značky MARKAM od DOWNTOWN FASHION až s 40% slevami byl záhajen 27.12.2007! Kostýmky, halenky, kalhoty, společenské komplety, šály, šátky, sleva na veškeré oděvní zboží 10 - 40 % z naší první úspěšné kolekce. Sleva platí do 15. února 2008 v prodejně na ulici Národní 43 (u metra B - Můstek), výprodej nahradíme jarní kolekcí. http://www.downtownfashion.cz


Značka Markam zastoupená Downtown Fashion s.r.o.

  • Downtown Fashion s.r.o. je exkluzivním a oficiálním distributorem značky Markam pro Prahu a okolí. V září 2007 společnost otevřela svůj první obchod v ČR a to v centru Prahy (Národní 43).
  • Značka Markam je držitelem prestižní ceny Fashion Academy Award v kategorii Business Fashion 2006.
  • Mimo České republiky je značka zastoupena také v zemích: Rusko, Bulharsko, Holandsko, Španělsko, Rakousko, Belgie, Rumunsko, Maďarsko, Lucembursko, Srbsko, Švédsko, Chorvatsko, Slovinsko a USA (Chicago).
  • Začátek produkce kolekcí značky Markam se datuje k roku 1990. V roce 2006 byla otevřena nová supermoderní továrna v Sofii, kde se v současné době podílí na výrobě, produkci a rozvoji značky přes 280 lidí.
  • Zboží je od začátku svého uvedení na trh prezentováno jako na zboží z vysoce kvalitního materiálu, kreativního střihu určeno ženám z manažerského prostředí. Zboží tedy nepřímo zapadá do kategorie středního, vyššího managementu a top managementu.
« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
ADK