Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

07.08.2008

Soutěž s Ria - Vyhraj pro sebe a svou kamarádku originální model

Autor:

Soutěž s Ria - Vyhraj pro sebe a svou kamarádku originální model

Nejlepší kamarádka ví, co ti sedne, a proto pro Tebe Ria nyní připravila soutěž o exkluzivní model od módní návrhářky Gábiny Páralové! Co je ve hře? 3x originální model pro dvojici kamarádek od Gábiny Páralové. Splňte si s kamarádkou svůj sen a získejte jedinečný model na míru dle vlastního výběru, ať už chcete zazářit na maturitním plese, narozeninovém večírku nebo na romantické schůzce! 3 vylosovaným soutěžícím a jejich kamarádkám ušije originální model přímo Gábina Páralová!


Gábina Páralová je talentovaná česká módní návrhářka, s jejíž prací se můžeš seznámit nejen na webových stránkách www.gabinaparalova.cz a v jejím butiku, ale třeba i na její autorské přehlídce, která se koná 27. května v Brně.

Navíc: 100x poukázka programu RENOME v hodnotě 500 Kč
100 vylosovaných soutěžících získá vedlejší výhru v podobě poukázky programu RENOME v hodnotě 500 Kč, aby si mohly udělat radost a vybrat si nějaký nový kousek do svého šatníku nebo hezký doplněk. Tyto poukázky lze uplatnit v obchodech Reserved, Baťa, Klenoty Aurum, Blažek a Fokus Optik. Více informací najdeš na webových stránkách www.renome.cz.

Jak hrát?

 1. Kup 1 libovolné balení značky Ria.
 2. Pokud jsi koupila balení se žlutou soutěžní samolepkou, odešli prostřednictvím internetového formuláře unikátní kód ze samolepky a zároveň přihlas do soutěže svou kamarádku. Samolepku a účtenku od nákupu tohoto balení Ria pečlivě uschovej. Budeš ji v případě výhry potřebovat.
 3. Pokud jsi balení se soutěžní samolepkou nesehnala, nevadí, vystřihni 1 EAN kód ze standardního balení, vytiskni si soutěžní kupón a EAN kód na něj nalep. Do kupónu vyplň všechny požadované údaje a odešli na adresu:
  "Kamarádka Ria"
  HARTMANN - RICO a.s.
  Masarykovo nám. 77
  664 71 Veverská Bítýška
 4. Ať už budeš soutěžit na internetu, nebo poštou, nezapomeň uvést své telefonní číslo - bez něj tě nemůže Ria v případě výhry kontaktovat.
 5. Čekej, zda se na tebe při losování usměje štěstí!

Tip pro výhru

Čím více kódů a kamarádek zaregistruješ, tím máš větší šanci vyhrát!


Soutěž probíhá od 7. 4. 2008 do 31. 8. 2008. Více na: http://www.riaclub.cz/home-cz/souteze-modely

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa