Nejnovější

giordanni gold

autor: adriankamakeup


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,3 / 3x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

02.02.2011

Relaxační den bohyň v Institut Sothys…

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Relaxační den bohyň v Institut Sothys…

Jak nejlépe si člověk dokáže představit příjemně strávený den, než když může chvíli pobýt v příjemném provoněném prostředí s klidnou relaxační hudbou a týmem lidí, který o vás celý čas s láskou pečuje? V Institut Sothys se takové pohody dočkáte. Stačí se jen objednat na relaxační den bohyň a rezervovat si na tento čas alespoň 5 hod. Více info: http://www.institutdebeaute.cz


Pak stačí přijít a milé slečny Vám nabídnou čaj nebo kávu a zatím, co vy vychutnáváte svůj nápoj, ony pouští horkou koupel „bohyň“, která má v sobě silný hydratační a vonný olej s plátkami růží.
Celá místnost je provoněná a plápolají zde pouze svíčky. Po 10 min koupele, která Vám pomůže se uvolnit a připravit tělo na masáž, následuje horkým olejem aromatická relaxační masáž celého těla.

Po masáži se stačí jen obléknou župánek a jednorázové botky a přesunout se do další, tentokrát kosmetické kabiny, kde z aromadifuzéru voní napařené horké ručníky, které jsou ponořené do vonné esence. Zde kosmetička provede anylýzu vaší pleti a provede základní kosmetické ošetření , které spočívá v odlíčení pleti, úpravě obočí, gomáži ( neboli peeling ), napaření obličeje s horkými ručníky, čištění pleti, masáži a masce. V době působení masky Vám kosmetička masíruje celé ruce a neodchází z místnosti a po aplikaci denního a očního krému Vás lehce nalíčí.
Po této příjemné procedúře následuje přístrojová pedikúra, která Vám dokonale odstraní přebytečnou kúži na vašich nohách a vše co vaše nohy potřebují provede pedikérka pomocí speciálních brusek. Po krátké masáži a hydrataci chodidel, dle vašeho přání, nehty nalakuje.
Jako poslední na Vás čeká přírodní manikúra včetně opět důkladné masáže rukou a horkého zábalu a dle přání si můžete nehty nechat i nalakovat. 

Na úplný zavěr Vám děvčata donesou sklenku proseca a chutný zapečený sendvič, jako bombónek na závěr celého dne.

Přijďte a nechte se chvíli hýčkat….

(Info: cena této procedury – 2.800,-Kč)

 

KONTAKT:

INSTITUT de BEAUTÉ & SPA SOTHYS

  • Po - Pá od 9:00 do 21:00
  • So: od 10:00 do 16:00

Zborovská 47, Praha 5, 150 00

Kde nás najdete?

+420 731 771 111

sothys@eliconsulting.cz

www.institutdebeaute.cz

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE