Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

18.01.2017

Problém v ložnici? Víme, jak se chovat ke svému partnerovi

Autor: Jolana Holáňová

Problém v ložnici? Víme, jak se chovat ke svému partnerovi

Partnerské problémy nemusí být nutně spojeny například jenom s tím, že si nerozumíte a máte málo společných zájmů. Mohou být spojeny i s komplikacemi ve vaší ložnici.


Velmi častý problém je určitě erektilní disfunkce, která se přirozeně týká vašich partnerů. Co když je tento problém častější a vy nevíte, jak se ke svému muži chovat? Poradíme vám.

Nic mu nevyčítejte

Toto téma je pro muže celkem citlivé a tak rozhodně není na místě mu cokoliv vyčítat. Určitě mu nedávejte přímo najevo, že je strůjce daného problému. Pamatujte na to, že dané poruchy nejsou v dnešní době nic výjimečného a že mohou být způsobeny celou řadou různých věcí. Zmínit můžeme třeba:

  • Psychické problémy
  • Věk
  • Zdravotní komplikace

O problému mluvte otevřeně

Partner se za daný problém jistě stydí, a tak je na místě dát najevo svou otevřenost a začít o problému mluvit. Nikoliv vyčítavě, ale ve smyslu, že jde o problém současné doby a není nic špatného navštívit odborníka. Ten může předepsat různé doplňky stravy nebo klasickou medikaci, stejně jako může poradit i s užíváním různých podpůrných prostředků. Těch je na trhu více než dost, což je poměrně jasná ukázka toho, že dané problémy existují a existovat budou. Tím problém zároveň také vyřešíte a sex s vaším partnerem bude opět takový, jako tomu bylo dříve.

Zkuste něco nového

Pokud jsou problémy stále častější, může být problémem i to, že pro muže je sex stereotypem a nudou. Proto můžete zkusit přijít s něčím novým, čím vaše hrátky zajímavě zpestříte. Pokud zjistíte, že problémy s erekcí budou pryč, rázem jste nejenom přišla na příčinu, ale dokonce ji dokázala také vyřešit. Možností, jak si sex ozvláštnit, je více než dost. Jsou to různé polohy, různá místa, stejně jako třeba různé erotické pomůcky, nebo třeba i vaše nové prádlo, které si koupíte právě za účelem, abyste potěšila svého muže.

.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
ADK