Nejnovější

Adriana selfie

autor: adriana modelka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.01.2010

Nice Magazine Las Vegas Party - Křest zimního čísla

Autor:

Nice Magazine Las Vegas Party - Křest zimního čísla

Zveme vás na exklusivní party magazinu Nice. Chcete si užít jedinečný večírek přímo v centru Prahy, ale jako byste byli v Las Vegas? Žádný problém! Nice Magazine, vám chystá party jakou můžete zažít jen v casinech tam. Kromě štěstí v americké ruletě se můžete těšit hned na tři módní přehlídky: Dámy na módní show modelů v pánských oblecích, pánové potom na přehlídku modelek v luxusním spodním prádle a obě pohlaví se rádi pokochají vstupem s koktejlovými šaty. Ale to je tepre začátek. Nice Magazine Las Vegas party vás bude bavit po celý večer 21. ledna v Music Clubu Óčko v Praze - Vyšehrad.


Kromě skvělé zábavy a programu můžete vyhrát i zahraniční zájezd pro 2 osoby a další hodnotné ceny v tombole.

Těšit se můžete na půlnoční překvapení a po něm od 00.01 do 01:00 hod. zkušit štěstí v charitativní americké ruletě, kde nejenže můžeet vyhrát hlavní cenu "DIAMANT", ale svým štěstí ve hře ještě pomocidobré věci.

Nice magazine ZIMA 09/10 pokřtí znamé osobnosti.

VSTUPNÉ KLASIK: 50,- Kč ( v ceně číslo NICE magazinu ).

VSTUPNÉ VIP: 2000,- Kč ( v ceně vstup pro 2 osoby, 2 x welcome drink, láhev šampaňského, raut a herní žetony na americkou ruletu v hodnotě 2.000,- Kč ) VIP pouze na objednávku mailem nebo tel.: bendova@nice-media.cz , tel: 733 642 005 VIP zóna: welcome drink, raut, šampaňské, čokoládová fontána s ovocem, sushi z nahého těla krásné dívkyl, americká ruleta o ceny + speciální půlnoční charitativní o "DIAMANT" a další ceny, zakrojení titulkového dortu.

Speciální akce: Při dovozu a nebo odvozu na a z akce NICE magazine party využíjte TAXI SPEED CARS, tel: 224 234 234 u objednávky řekněte operátorce heslo: LAS VEGAS PARTY a jedete za pouhých 17 Kč / km.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
LetníServis.cz