Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

19.03.2008

Nice a Wild - recept na dokonalé přátelství

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Nice a Wild - recept na dokonalé přátelství

Stejně jako móda značky Mexx jsou i vůně linie XX by Mexx zaměřeny především na mladé dívky a ženy mezi 16 – 25 lety upřednostňující trendy a stylové oblečení, které kombinují s doplňky do osobitého outfitu. A takové módní variace se nejlépe vybírají s nejlepší kamarádkou...


Dvě dívky – dvě nejlepší přítelkyně. Každý zná ten vztah plný sdílených tajemství a snů, plánů a společně podniknutých dobrodružství, která jejich přátelství ještě prohlubují. V každé takové dvojici se dá vystopovat, že jedna je tou milejší a citlivější, jenž dovede naslouchat, a druhá tou energičtější a "divočejší", která plánuje a vymýšlí, jak naložit se společně tráveným časem.

"Divoška" dovede v "Milé" vzbudit chuť vyzkoušet si nové věci a třeba zaexperimentovat s módou či účesem a užít si při tom spoustu legrace, "Milá" oplácí "Divošce" tím, že dovede najít její citlivější stránku, zklidnit ji a vyslechnout si, co ji trápí. Společně tvoří perfektní dvojku – bok po boku je nic nerozháže a dovedou si život užívat skutečně naplno.

Nyní se XX by Mexx představuje v podobě unikátního projektu dvou "kamarádských" dámských vůní uváděných současně – Nice a Wild. Každá dívka v sobě skrývá mnoho poloh – někdy je milá a něžná (nice), jindy z ní na dálku sálá sex-appeal a chce si pořádně užívat (wild). Nice a Wild odrážejí obě její tváře a záleží jen na její náladě, po které sáhne. Už samotné flakóny dávají na srozuměnou, že jde o hravé a roztomilé trendy "kousky", což potvrzuje i jejich obsah.

XX by MEXX Nice

Září osvěžujícími tóny citrusů, černého rybízu a vodního melounu, které zjemňuje kytice konvalinek a pivoněk. Lahodnost meruňky ozvláštňuje pikantní stopa skořice. Do základu se pak promítají vzácné tóny cedru, santálu, ambry a pižma.

XX by MEXX Wild

Opojná chuť malin a bergamotu korunovaná květy pomerančovníku otevírá bujnou a nezkrotnou kompozici "divoké" vůně. Navazují exotické tóny květů růží a guimauve, které v závěru zjemňuje dotek ambry a vanilky s nepatrnou stopou heliotropu.

Na stránky XX MEXX klikněte  ZDE

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa