Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

02.06.2008

Muž roku 2008 - uzávěrka přihlášek, finalisti se oficiálně už představí

Autor:

Muž roku 2008 - uzávěrka přihlášek, finalisti se oficiálně už představí

Ve středu 11. června 2008 se nám a především porotcům představí finalisti Muže Roku pro rok 2008 a to v KU baru od 18 hodin, kd eproběhne tisková konference. Provede Lucie Koňaříková - Salamé, zavítají jako hosté Petra Paroubková, Jana Bobošíková, Katka Kristelová, Lucie Hadašová, Agáta Hanychová, Ali Amiri, Eliška Bučková, Zuzana Jandová. . .


Jak už je tradicí, tak i letos se uskuteční celorepubliková akce v Náchodě Den dobrých skutků. Na 22. a 23. srpna 2008 je pro návštěvníky Městského divadla Dr. J. Čížka připraven kulturní program v podobě Koncertu Nadi Urbánkové a skupiny Bokomara a letos podeváté i exkluzivní celorepublikové soutěže Muž roku ČR 2008. Ale především tato akce je určena postiženým dětem a lidem, kteří do Náchoda zavítají na koncert Nadi Urbánkové z celé České republiky ze stacionářů, ústavů a dětských domovů. Letos přijedou z deseti stacionářů, dětských domovů a ústavů. Celý výtěžek bude věnován Stacionáři Cesta v Náchodě, Stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují, Dětskému domovu v Pardubicích.

Přicházím s novinkou, že se letos poprvé bude volit i Muž roku Slovenské republiky. Myslím si, že to samotnou soutěž oživí a proč to neudělat mezinárodní, když se mi stále častěji ozývali i kluci ze Slovenska dodává David Novotný, který pořádá Muže roku ČR i SR.

Letošní záštitu nad touto akcí převzali Ing. Jana Bobošíková, poslankyně Evropského parlamentu a členka výboru pro regionální rozvoj, ministrně pro lidská práva v ČR Džamila Stehlíková, Bc. Lubomír Franc krajský zastupitel za ČSSD a místostarosta města Broumova, starosta polského města Kudowa Zdroj Czeslaw Krecichwost, slovenský velvyslanec v ČR Mgr. Ladislav Ballek a primátor Bratislavy Ing. Andrej Ďurkovský.

Pořadatelé jsou David Novotný za podpory Jaro Management Praha, IM Model Bratislava, Renaty Říhové z Pardubic, OK foto-models Banská Bystrica a Petry Jansové.

Letošní ročník bude v přímém přenosu na www.ambrosia-tv.com, sledujte i Vy v přímém přenosu Muže roku 2008.

Podeváté se uskuteční soutěž MUŽ ROKU 2008, která se uskuteční v pátek 22.8.2008 od 20.00 hodin. Při finále se utkají v disciplínách jako je představení, otázka z poroty, promenáda ve spodním prádle firmy STYX a volná disciplína. Na všechny finalisty čeká mnoho hodnotných cen. Obléká je boty Scholl, Calvin Klein a Styx Praha. Celým večerem bude provázet Lucie Koňaříková-Salamé. Choreografie zajišťuje Rostislav Janků.

Mezi přihlášenými na letošního Muže roku převládali studenti, barmani a podnikatelé.

V porotě zasednou významné osobnosti z kulturního, společenského a politického života jako je Eva Aichmajerová, Vítek Havliš, Jitka Asterová, Kateřina Macháčková, Petr Vlasák, Kateřina Kristelová, Vašek Glazar, Agáta Hanychová, Lucie Březovská z Top Star a další celebrity. Mezi porotkyně zasedne europoslankyně Jana Bobošíková či Džamila Stehlíková. Předsedkyní poroty bude Petra Paroubková.

Během pátečního finálového večera vystoupí Sisa Sklovska, Dasha, Helena Zeťová, skupina Nightwork, Hana Křížková, Leona Černá, skupina Bengas, Ali Amiri, Klára Zaňková.
Ze Slovenska dorazí Adéla Banášová, Danica Jurčová, Zuzana Kanócz a Zuzana Fialová.
Na sobotní večer je letos od 19,30 hodin připraven koncert Nadi Urbánkové a skupiny Bokomara. Oblíbené hity zlaté slavice zazní při velkém koncertu, kterého se zúčastní i dětské domovy.

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE