Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

01.02.2012

Luxusní Monsoon Spa v Pasáži u Hájků v Praze

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Luxusní Monsoon Spa v Pasáži u Hájků v Praze

PROJEKT MONSOON SPA, NACHÁZEJÍCÍC SE PŘÍMO V CENTRU PRAHY, ŽIJE VLASTNÍM OSOBITÝM ŽIVOTEM, OBESTŘEN VÝRAZNOU AUROU A POSKYTUJE SVÝM NÁVŠTĚVNÍKŮM RELAXACI DUŠE I TĚLA. HLAVNÍM CÍLEM JEHO STROŘETELKY JUDR. LENKY TRETTEROVÉBYLO VYTVOŘIT NIČÍM NERUŠENOU OÁZU KLIDU A HARMONIE. INSPIRACÍ PRO DOKONALOU SOUHRU VŠEC H ASPEKTŮ JÍ BYLY SPA RESORTY V ASII, KDE MAJITELKA NĚJAKOU DOBU TRÁVILA A ZABÝVALA SE PREVENTIVNÍ LÉČEBNOU MEDICÍNOU VÝCHODU. Celý design se nese převážně v asijském stylu protkaném nitkami Arábie i východu, vše s respektem k umístění v centru města. Na ploše 650 m2 hosté naleznou důmyslně propracované bludiště chodeb a terapeutických místností, kde je design zpracován v duchu zde nabízených terapií. Každá místnost je pak nové překvapení a Monsoon Spa tak nikdy nezevšední. http://www.monsoonspa.cz


 

Hosté se po lázních pohybují v lázeňských županech a asijských ťapkách, které obdrželi na recepci, a díky důmyslnému bludišti dostávají pocit, že jsou v objektu sami, nikým nerušeni. S ostatními hosty se míjejí také proto, že Monsoon Spa má pravidlo nevpustit do provozu více jak 10 návštěvníků v 1 hodině. Tím je zajištěno téměř absolutní soukromí a pohodlí. Spa na základě průzkumů celosvětové asociace Spa a již i z vlastní zkušenosti vychází z toho, že „pokud člověk chce skutečně odpočívat, tak sám nebo s někým koho má rád“. Kontakt personálu s hostem je zcela minimální a probíhá šeptem, šeptáním kvůli nerušení atmosféry klidu a ticha se vyžaduje i od hostů.

Pro mnohé bude možná překvapením, že thajské terapeutky nejsou pilířem nabízených služeb, naleznete zde i terapeuty ze Srí Lanky, kteří praktikují indickou medicínu Ayurveda, dále arabské terapeuty poskytující ozdravné očistné rituály Rasul, nebo Pasha v nádherné bylinné pěně v arabské místnosti Hammam. Evropští terapeuté se věnují nejen sportovním masážím, fyzioterapii, spinal touch a mnoha dalším novým přístupům, ale obsluhují veškeré moderní přístroje, zejména lymfodrenáž, ultrazvukovou liposukci a fale lift.

Mezi velmi oblíbené místnosti patří ty, kde jsou prováděny kombinované procedury, tzv. Cesty /90 min./. Zde se kombinují masáže, zábaly, uhličité a jiné koupele a jsou vždy obohaceny o colorterapii a doplňkové služby jako asistenční strečink, cviky dle Ludmily Mojžíšové, bánkování a podobně. Tyto procedury jsou vhodné pro léčbu konkrétních problémů klientů – při psychickém vyčerpání, poruchách imunity, chronických zánětech, problémech se zanesením organismu, problémech s celulitidou apod. Velmi zajímavou novinkou je rituál TOKORIKI –fijijská masáž lávovými mušlemi.

Srdcem Monsoon Spa je Asijský pavilon, kde hosté pijí připravený čas a vychutnávají si doznění léčebných terapií na svém těle za poslechu meditační hudby. Zde jsou střeženi zmenšeninou Terakotovy armády z Číny, zavěšenou na zdi. Aby relaxace byla úplná, Monsoon Spa nabízí i mokrou část o rozloze 200 m2, kde jsou k využití aroma sauny, finské sauny, bambusová místnost oxygen thalasso therapi s mořským vzduchem, aroma pára, ledová studna či tropická sprcha a samozřejmě pohodlný whirpool.

Dále je zde Hammam, kde se odehrávají arabské terapie na vyhřátém mramorovém kameni a na závěr malá specialitka Terapie obelisky dle staré egyptské medicíny/dva obelisky napojené na energii země, které dokáží vyrovnat energie u člověka, tj. uzdravit nemocného, rozveselit smutného atd. Stačí se jen postavit mezi ně a řídit se písemnými pokyny. Stejně jako Monsoon Spa respektuje potřeby svých hostů, vede i své hosty k respektování ostatních hostů, zejména formou pravidel, směřujících ke zvýšení kvality relaxace.

Monsoon Spa naleznete v Pasáži u Hájků, Na Poříčí 42, Praha 1.

Více informací na www.monsoonspa.cz


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE