Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

18.07.2008

LETNÍ PÁRTY HOTELU FLORA MISS LÉTO 2008

Autor:

LETNÍ PÁRTY HOTELU FLORA MISS LÉTO 2008

...která se uskuteční pod záštitou Krajského úřadu Olomouckého kraje... V sobotu 26.července 2008 od 18.00 hodin na prostranství před hotelem Flora v Olomouci. PROGRAM:14. ročník celorepublikového finále soutěže MISS LÉTO 2008.


Moderátor Libor BOUČEK, zpěvák Sámer ISSA – bavič, herec a moderátor Jiří KRAMPOL – bavič a herec Josef Alois NÁHLOVSKÝ a další, přehlídka kolekce modelů módní výtvarnice Jaroslavy SEDLÁČKOVÉ, divácká soutěž, prezentace významných firem, ohňostroj...

Zveme Vás na 14. ročník celorepublikové soutěže
MISS LÉTO 2008, na které se představí krásky z celé České republiky.

Finalistky MISS LÉTO se již pravidelně umísťují v dalších soutěžích MISS u nás i v zahraničí (Petra Minářová – MISS ČR '96, Kateřina Průšová – MISS ČR 2002, Jana Doleželová – MISS ČR 2004, Eva Čerešňáková – I. ČESKÁ VICEMISS 2007 a čerstvá MISS ČR 2008 Zuzana Jandová) a pracují jako modelky u světových modelových agentur.

LETNÍ PÁRTY HOTELU FLORA je tradiční letní společensko-kulturní akce konaná každoročně pod záštitou Krajského úřadu Olomouckého kraje s účastí významných osobností kultury, sportu i politiky (Helena Růžičková, Lucie Bílá, Jan Saudek, Petr Novotný, Vladimír Čech, Josef Alois Náhlovský, Jaromír Jágr, ...)

V průběhu programu, který je rozdělen na dvě části delší přestávkou, se představí nejen soutěžící dívky, účinkující a hosté poroty, ale je zde i prostor pro prezentaci významných reklamních partnerů.

LETNÍ PÁRTY je akcí venkovní, pořádanou před hotelem Flora. V případě velmi nepříznivého počasí bude celá akce přesunuta do prostor sálu Reduta na Horním náměstí v Olomouci.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa