Nejnovější

Adriana selfie

autor: adriana modelka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

21.12.2016

Hra Kouzelný klobouk pro malé kouzelníky

Autor: Jolana Holáňová

Hra Kouzelný klobouk pro malé kouzelníky

Kouzelnické triky odjakživa bavily děti na celém světě. Obvykle si lámou hlavy nad tím, jak je možné vyčarovat z ničeho kytici růží, tahat lesklé mince z nosu nebo z ucha hedvábné šátky. Snaží se přijít na kloub tomu, jak to ten kouzelník vlastně dělá, a rády by své kamarády udivovaly podobnými triky samy.


Každý takový trik se ale dá naučit, protože všechny mají svoje pevná a přesná pravidla. Jen vědět jak na to a pečlivě se připravit. Právě k tomu mají teď děti příležitost v nové rodinné hře od společnosti ADC Blackfire Entertainment, s.r.o.

Pravidla jsou jednoduchá

Základním pracovním nástrojem každého správného kouzelníka je kouzelný klobouk. V této hře je jich hned několik, protože každý hráč musí mít svůj. K němu dostane sadu dalších kouzelnických pomůcek.

Před hráči na stole leží balíček karet výzev. Na každé kartě je úkol, který určuje, jakým způsobem musí hráči vyskládat kouzelné předměty na sebe. Skládání má jednoduchá pravidla:

  1. Předměty vytištěné barevně musejí být postavené na sebe a být viditelné
  2. Předměty vytištěné šedě musejí být ukryty uvnitř některého z ostatních předmětů
  3. Předměty obklopené hvězdami musejí být prázdné, tzn., že nesmí ukrývat žádný předmět.

Vše je připravené, teď už jen stačí otočit kartu výzev s prvním úkolem a všichni začnou co možná nejrychleji skládat kouzelné předměty do hromádky (na sebe). Hráč, jemuž se jako prvnímu podaří správně poskládat hromádku, vyhrává.

Hra kouzelný klobouk je velmi rychlá. Pro děti je velmi zábavné nechávat kouzelné předměty mizet a znovu se objevovat. Při sestavování hromádek si užijí spoustu legrace a nakouknou do světa magie. Nenásilně podporuje u dětí logické myšlení a smysl pro přesnost. A ošizeny nebudou ani o bílé králíčky.

Hra je určena pro 2-4 hráče ve věku od 6 let a trvá 15 minut.

www.hraj.cz


.

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa