Nejnovější

Adriana selfie

autor: adriana modelka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

23.08.2008

Focení pro Nice magazine - rubrika Krásky a auta

Autor:

Focení pro Nice magazine - rubrika Krásky a auta

Focení proběhlo tento víkend v Jánských lázních. Zázemí poskytl designový hotel Omnia, luxusní auto poskytlo Autocentrum HK, před objektivem byly dvě vybrané krásky za blondýnky Karolína Divíšková a za brunetky Diana Venzarová a za objektivem fotograf Inspirovanikrasou.cz Jan Schier.


O focení pro magazine Nice do rubriky Krásky a auta byl mezi modelkama, portálu Inspirovanikrasou.cz podle přihlášených v zakázkách, velký zájem. Vybrat "vyvolené" bylo velmi těžké. Vybírala se jedna blondýnka a brunetka. Tentokrát šanci dostala již zmíněná Karolína Divíšková a Diana Venzarová. Obě mají založenou kartu na Inspirovanikrasou.cz, obě se nebály zařadit do řady zájemkyň a vyšlo to!

Celý tým fotograf, vizážistka, modelky a koordinátor akce dorazili v luxusním autě Audi Q7 v černé barvě do Jánských Lázních v sobotu 16. srpna do hotelu Omnia, kde celý víkend focení probíhalo.

Fotil se nejprve interiér designového hotelu, který má rozhodně svým návštěvníkům co nabídnout, krásný interiér, dobré jídlo, ochotný personál, bazén, saunu, sportovní halu... Hotel je situován v těsné blízkosti lanové dráhy.

Fotografie z focení budou k vidění v tištěném magazinu Nice a po té i na webu nicemagazine.cz.

Karta modelky Karolíny Divíškové : http://www.inspirovanikrasou.cz/uzivatel?u=karoli 

Karta modelky Diany Venzarové : http://www.inspirovanikrasou.cz/uzivatel?u=didi

Oficiální stránky hotelu Omnia : http://www.omniahotel.cz/

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE