Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

05.07.2013

FASHION NIGHT IN RIVERSIDE

Autor:

FASHION NIGHT IN RIVERSIDE

V rámci termínu konání Mezinárodního Filmového Festivalu v Karlových Varech se konala velká módní přehlídka FASHION NIGHT IN RIVERSIDE v Luxury Wellnes Resortu Retro Riverside *****


V rámci termínu konání Mezinárodního Filmového Festivalu v Karlových Varech se konala velká módní přehlídka FASHION NIGHT IN RIVERSIDE v Luxury Wellnes Resortu Retro Riverside *****, Staromlýnská 157 ? Březová, Karlovy Vary  ( www.retroriverside.cz ).

Představila se vám nová kolekce z návrhářské dílny MARKO.IN s názvem SOUL. Mezi krásnými modelkami byla například: Jana Doleželová (Miss České republiky 2004), Kristýna Rabštejnková, Barbora Vida Kolářová a další.

O doprovodný program se postarala zpěvačka Ille a Kristýna Šebíková. Celý tento nádherný večer moderoval Alexander Hemala a Lenka Vacvalová. V programu vystoupil i iluzionista Pavel Dolejška.

Ze známých osobností na akci byli Michaela Ochotská se svým přítelem tenistou Lukášem Rosolem, která poprvé vyvětrala svůj snubní prstýnek. Dále herečka Miluše Bittnerová, Josef Hervert, Petr Jančařík a další.

Na své si přišli všichni hosti, protože si mohli prohlédnout prostory zbrusu nového Luxury Wellnes Resortu Retro Riverside ( www.retroriverside.cz ), který pro ně připravil i skvělý gurmánský zážitek.

V rámci prostor hotelu vystavoval své obrazy známý ukrajinský malíř Alexander Onishenko.

Na akci se dražili předměty na podporu soutěže krásy neslyšících - MISS DEAF 2013. K dražbě na místě byli 3 předměty - obraz od slavného impresionisty Alexandra Onishenka, luxusní parfém v mramoru od společnosti Diamond International Corporation a sukně, kterou měl na sobě návrhář Marko Lopatič.  Předměty se vydražily za skoro 20.000 Kč, ostatní věci věnované do dražby budou online k dispozici na portálech mediálních partnerů magazínu STATUSS a MENHOUSE.

Dražbu zahájili zástupci hlavních parterů akce: Jan Motlík (generální ředitel sitě hotelů AXXOS), Viktoriya Kudrya (PR ředitelka časopisu STATUSS) a Ivo Mikolášek (šefredaktor časopisu MENHOUSE).

Velké díky patří partnerům akce:

RETRO RIVERSIDE
STATUSS
MENHOUSE
JL - oční klinika
Janine Alexander - produkce
MARKO.IN
ZEN STUDIO Smíchov

AUDI
D.I.C. a.s.
HENNESSY
PAM
LOBKOWICZ
EF Látky
MAKE UP INSTITUTE Prague
VINAŘSTVÍ GRMOLEC HODONÍN
AXXOS hotels and resorts
BIDVEST
ZOPAS
EGC
TERMA TRAVEL
OTASH-UZ STUDIO
HELIczech
VINNÉ SKLEPY CHOMUTOV
Galerie Jakubská
 

Foto: Dalibor Konopáč, archiv MARKO.IN

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa